reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane grudniowe mamy :)

Wiolcia_6

Grudniówka 2010 :)
Dołączył(a)
3 Kwiecień 2010
Postów
4 378
Miasto
Małopolska
Myślę, że najwyższa pora na rozpoczęcie tego tematu, pewnie już niedługo pojawi sie tutaj wiele postów :tak:
Wklejajcie zdjęcia, linki do Waszych obecnych i przyszłych zakupów :-) Jako grudniowa ciężarówka już dziś wylądowałam na Allegro i oto owoc moich poszukiwań:
Spodnie Ciążowe spodnie JEANS z elastanem roz. L (993575053) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
Niestety mieszczę się tylko w jedna parę więc spodnie kupić musiałam....
i sukienka/tunika:
EST_UROCZA SUKIENKA TUNIKA IBIZA MAMA_PIEKNE KOLOR (1006393614) - Aukcje internetowe Allegro
Mam wiele imprez w tym roku więc sukienka bardzo się przyda:tak:
 
reklama
To chyba mamy taki sam gust bo spodnie kupiłam granatowe a sukienkę różową :)))) Jak ciuszki przyjdą to wrzucę zdjęcie jak wyglądają w rzeczywistości. Dobrze mieć taką koleżanke, która ulatwi ci dostęp do świeżych dostaw:)
 
super, sukienka sliczna i kilka sweterkow tez baarrrdzo mi sie podobalo a sweterki sa tu w norwegii potrzebne juz od wrzesnia, ja poczekam z zakupami do 6 maja (USG) podobalo mi sie to ze wiele z tych rzeczy mozna nosic tez normalnie nie bedac w ciazy wiec nie bedzie to zakup tylko i wylacznie ciazowy :)
 
A ja dostałam od męża takie porteczki Buy Over The Bump Boot Cut Jeans (Maternity) from the Next UK online shop ;-) bo już zaczęłam narzekac, ze się nie mieszczę... faktycznie wiele ubrań schowałam do kartonów już, bieliznę tak samo niech czekają ;) W przyszlym tygodniu mam zamiar wybrać się do new looka i nexta kupić coś jeszcze no i najważniejsze muszę jakieś letnie fatałaszki bo w krótkie spodenki się nie mieszczę żadne już a za 3 tygodnie lecimy na wakacje :p Aktualnie licytuję jeszcze zestaw ubrań ciążowym na allegro, nie wiem jeszcze jak to przesalć, żeby się opłacało ale to się będę martwić jak wygram.
 
hmmm muszę się rozejrzeć za ciuchami typowo ciążowymi- w pierwszej ciąży było mi ciągle szkoda coś dla siebie kupić i wyglądałam strasznie. Tym razem nie zrobię tego samego błędu :)

Wiolcia- mi też się rzuciła w oczy ta różowa tunika :p
Firenka śliczny sweterek!
myangel- świetne spodnie, bardzo mi się podoba taki ciemny granat
 
Wczoraj przyszła sukienka i nie jestem z niej zadowolona :no: Taka szmatka... spodziewałam sie lepszego materiału. Zobaczymy jakie spodnie będą...oby lepsze.
 
Wiadomo ciąża to szczególny okres, w którym trzeba jeszcze bardziej dbać o ciało. Stosujecie jakieś specjalne kosmetykina rostępy, cellulit itp?? Może macie jakies wypróbowane kosmetyki??
 
ja z kosmetyków do ciała to stosuję oliwkę na mokrą skórę...z roztepami to podobno jest tak,ze grunt by była nawilżona, cudów nie ma ...
poza tym ćwiczę kilka razy w tygodniu, głównie na pośladki, uda, plecy i mięśnie skośne brzucha...wszystko w pozycja izolowanych, bezpiecznych więc jak długo się da w taki sposób bede zabezpieczała ciało przed zbędnymi kilogramami i tłuszczykiem :)
 
reklama
A ja powiem w ten sposob - jesli rozstepy maja sie pojawic to sie pojawia, to jest sprawa genetyki tez i moja mama ma rozstepy w tych samych miejscach co ja. Mnie sie pojawily 4 dni przed porodem mimo smarowania przez cala ciaze kremem vichy, ktory do tanich nie nalezal, dwa razy dziennie. Nie jest ich duzo, sa kolo pepka i jak sie opale to tego nie widac. Teraz smaruje sie kremem palmersa rano do masazu a wieczorem nawilzajacy ale wkrotce bede miala okazje wyprobowac kosmetyki Pharmaceris M bo wlasnie wygralam te nagrode na jednym z portali ciazaowych ;-) Na cellulit stosuje Goodbye cellulite , dziala bo juz raz dzieki niemu sie cellulitu [pozbylam. a tak to normalnie, krem rano, wieczorem przeciwzmarszczkowy. Staram sie tez miec pomalowane pazurki, tusz do rzes jakis blyszczyk :) Cale cialo smaruje aktualnie na przemian balsamem dla alergikow vaseline i Johnsona holiday skin, zeby nie byc taka blada :) Nie cwicze bo nie mam na to ochoty ani zdrowia (tachykardia i nadcisnienie) ale duzo plywam. Mam nadzieje nie przytyc tak duzo jak w poprzedniej ciazy (23kg) mimo tego, ze jestem na zwolnieniu :(
 
Do góry