reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane Majowe Mamy

Z własnego doświadczenia wiem, że na utratę wagi jest jedno jedyne skuteczne ćwiczenie - kręcenie głową - z prawa na lewo i spowrotem, wypowiadając jednocześnie "nie, dziękuję za dokładkę/ciastko/lody" :)))
 
reklama
bardzo dobry temat.... ale moze rzeczywiscie sa jakies super domowe sposoby na zrzucenie zbednych kg. Chetnie bym poszła do jakiegos centrum fitnes no ale niestety finanse nie pozwola:-(
Flaurka bardzo trafna odpowiedz hihihihihi
 
zanetaa i chyba bedzie trzeba wkoncu cos opracowac, wziasc sie w garsc i zaczac cwiczyc. Z tym moze byc ciezko no ale mysle ze jak wszystkie bedziemy sie wspierac to bedzie łatwiej:-p:tak::-D a zeby nie oszukiwac to na wizji bedziemy cwiczyc połaczymy sie przez skype i nie ma zmiłuj heheheh
 
program możemy wspólnie ustalić, ale co do ćwiczenia "na żywo" może być ciężko przy Majówiątkach:) będa spały w innych godzich i oczywiście będzie piękne lato, kto będzie siedział w domu?
może czasem nam wypali:) zobaczymy! aż się rozejrzę w internecie za ciekawymi ćwiczeniami na "po ciąży":)
 
jak beda spały to w łóżeczku a my obok i heja a jak nie beda spac to ładnie na mate na podłoge my cwiczymy a one leza sobie hihihihi wiem łatwo sie mowi ale rzeczywistosc bedzie inna bardziej przerazajaca pewnie jak bobasy beda spac to albo bedziemy odsypiac z nimi albo nadrabiac roboty domowe typu pranie sprzatanie i gotowanie:tak:
 
Proponuje bieganie. Po godz 19 tej- na godz.
Ja juz mam zaplanowane. Moj M wraca na treningi 2 x w tyg /boks/, wiec ja tez zabiore sie do roboty. Oprocz tego dieta, duzo wody, bez słodyczy i jak dojde do siebie to chce podejsc na takie zabiegi ujedrniajace do kosmetyczki. Skóra juz nie bedzie taka wow. ...:zawstydzona/y:ale damy rade. :-) poza tym dojdzie stres ,bo mam obrone na poczatku lipca. ;-) wiec schudne:-D:-D w sierpniu bede juz jak nowa:tak:
 
reklama
Ja zakupiłam sobie w zeszłym roku trenera fitness na PS3 i przed ciążą ćwiczyłam. Wybierałam sobie program i skakałam przed telewizorem. W. się ze mnie podśmiewał ale efekty były. Myślę, że spróbuje wrócić do tych ćwiczeń. No i dużo spacerów. Powinno być dobrze.
 
Do góry