reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane Majowe Mamy

Ja już też jestem z moim P umówiona że po połogu ruszam odrazu na siłownie on też chodzi od 2lat więc trening mi ułożą odpowiedni noi wymyśliłam soie żeby chodzić gdzieś koło 20-21 bo siłownia prawie pod domem i czynna do 22 dziecię będzie już po kąpieli najedzone to tatuś może pilnowac mam nadzieje że mi sił wystarczy ale będzie lato to i motywacja będzie a przez 6 pierwszych tygodni mam zestaw cwiczeń od poożnej które można wykonywac w czasie połogu jakby któraś chciała niech podeśle meila to chętnie wyśle.


katasza ja nie mam mova akurat ale koleżanka na tym ćwiczy i mówi że rewelacja i ze jak się opierdziela to trener odrazu widzi i pogania :-) myslę że to super sposób :-)
 
reklama
Ja sobie też bardzo mova chwalę. Poczekam tylko aż się połóg skończy i będę kombinować jak tu zorganizować czas żeby 3 razy w tygodniu trochę poćwiczyć.
 
jak mnie tak nakręcicie to może się zgodzę żeby sobie chłopcy taki bajer kupili:D bardziej do wyścigów im potrzeba, ale skoro mogę skorzystać...
 
Zanetaa ja uważam że to świetna rzecz. Mąż z kolegami w piłkę grają a ja mogę poćwiczyć. Nie mam t swojej okolicy żadnej koleżanki z którą mogłabym ćwiczyć a samej to wiadomo, że motywacji na krótko starcza. Dlatego skaczę przed telewizorem. Konsolę kupiliśmy ponad rok temu i na prawdę nie żałuję
 
ja przed ciaza chodzilam tak 2 razy w tygodniu na stepa. po porodzie tez bym chciala chodzic ale watpie ze mi sie uda, wtedy mialam do najblizszego klubu fitness 5min drogi pieszo a teraz jakies pol godzinki autem wiec pewnie bedzie problem. z ta konsola to swietny pomysl i chyba bardziej prawdopodobna opcja niz wyjscie z domu zeby pocwiczyc.
 
konsola to super pomysł bo cwiczyć można wtedy kiedy sie chce i ma czas a przy dziecku różnie bywa a i na pewno druga połówka też się ucieszy, mozna nawet nie sam trening ale i pograc w rózne sporty siatkówka tenis też wysiłek jest ale i dobra zabawa
 
u nas niestety gdyby była konsola to pol dnia i nocy bysmy przy niej siedzieli, tak samo było z grami na kompie GTA itp non stop gralismy i nie szło skonczyc wiec obawiam sie ze z konsola byłoby podobnie tylko plus taki ze do tego troche ruchu jest :-D
 
Ja już też jestem z moim P umówiona że po połogu ruszam odrazu na siłownie on też chodzi od 2lat więc trening mi ułożą odpowiedni noi wymyśliłam soie żeby chodzić gdzieś koło 20-21 bo siłownia prawie pod domem i czynna do 22 dziecię będzie już po kąpieli najedzone to tatuś może pilnowac mam nadzieje że mi sił wystarczy ale będzie lato to i motywacja będzie a przez 6 pierwszych tygodni mam zestaw cwiczeń od poożnej które można wykonywac w czasie połogu jakby któraś chciała niech podeśle meila to chętnie wyśle.

Kingutek, ja poproszę o ten zestaw ćwiczeń od położnej: 1980dusia@wp.pl
 
reklama
ale z Was zmotywowane babeczki :-) Ja sobie wyobrazam, ze kobieta w pierwszym kwartale po porodzie upodabnia sie do niemowlaka: chce tylko spac i jesc :-D a u Was TAAAAAAAAKIE plany, podziwiam :-)
 
Do góry