reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane Majowe Mamy

reklama
Dokładnie chodzi o ten
170 GOLDWELL DUALSENSES RICH REPAIR SZAMPON 1500ML (3204954428) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Miałam włosy straszliwie zniszczone po wypadku z piecem (nie będę ukrywać, wypaliło mi połowę włosów, a reszta, którą udało się odratować nie wyglądała zbyt ciekawie) i dzięki takiemu zestawowi kosmetyków ich stan poprawił się na tyle, że po miesiącu stosowania nie wstydziłam się już wychodzić z domu.
Widzę, że po tylu latach nie jest to już taki drogi cudaczek, więc trzeba kupić:-D
 
Wczoraj, jak mloda, zrobilam sobie krzywde. Kosilam trawe na dzialce w samej gorze od stroju, sloneczko swiecilo, wiaterek wial - bylo super. A wieczorem masakra. Jak ja normalnie mam ciemna karnacje to teraz mam czarne plecy i ramiona. Boli jak nigdy. Zlezie ze mnie skora na bank. Od dzis uzywam kremu z filtrem mlodego - 50.

Poza tym - od poniedzialku wieczorami biegamy z kolezanka - wiecej szybko maszerujemy niz biegniemy, ale taka cala godzina powoduje niezle zmeczenie i pot. I juz mam efekty -3 na liczniku:) Az sie chce, mimo polamania porannego:)
 
Katherine2909 - olejowanie :) Kupiłam najnormalniejszą w świecie oliwkę dla dzieci Hipp i wcieram niewielką ilość w końcówki włosów 3 razy w tygodniu. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania :) Jak skończę oliwkę wypróbuję olejek z Alterry.Zamiast tego można do olejowania użyć oliwę z oliwek, olej z pestek winogron, olej kokosowy - dowolność wyboru. Jeśli chodzi o odżywki do włosów to ja kupuję duuuże opakowania odżywek firmy Kallos, teraz mam keratynową i jestem baaardzo, bardzo zadowolona, odżywka - litrowa - to koszt nieco powyżej 10 zł.


Flaurka gratki :) ja sobie wczora opaliłam plecy, jak kopałam i plewiłam ogródek :p ale ja sie zafiltrowałam, co prawda spf 25 - ale nie kwękam :p
 
Ze mnie skora juz zlazla;) Bieganie pomogło, bo mocno spocona jestem po bieganiu. A tak w ogole to dzis autem zmierzylam nasza trase i to jest 5,5 km - normalnie dumna jestem z siebie - dzis juz bez problemow przebieglysmy troche ponad kilometr:)) Do wakacji wbije sie w kostium:) I tego bedę sie trzymac;)
 
anik. dzieki za podpowiedź, spróbuje olejowania. Tej odżywki to chyba tu nie dostane... poszukam.

Postanowiłam zmienić kolor włosów. Od bardzo dawna miałam ciemny brąz, który od pół roku z każdym farbowaniem zmieniał sie w jeszcze ciemniejszy brąz aż doszedł do czarnego... No nie dla mnie już, za stara jestem;-) W każdym razie postanowiłam sie rozjaśnić wykorzystując w tym celu siostre oraz profesjonalny sklep dla fryzjerów. No i wczoraj był ten dzień. A raczej wieczór. I to chyba wiele tłumaczy.
Kolor mam zupełnie inny niż oczekiwałam, miał być ciemny naturalny blond a jest... rudy po prostu. No i włosy suche na wiór.
Ehh.. dlaczego nie urodziłam sie meżczyzną...;-):-D
 
reklama
Katherine - przerabiałam to ;) byłam naturalną blondynką, bardzo jasną, farbnęłam się na brąz i znów jestem blondi, ale ile odcieni rudości i ryżych przeszłam po drodze, to moje :p odżywki Kallos są na allegro - ja też stamtąd je zamawiam:

PROMO * MASKA 1 L keratyna proteiny mleczne KALLOS (3240734487) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Kallos Keratin maska wygładzajaca z Keratyną 1000m (3253323330) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (ja mam tę właśnie)

Aaaa co do olejowania - 2-3 razy w tygodniu, najlepiej na noc (wtedy składniki olejków mają czas zadziałać). Ja wtedy włosy związuję w luźny warkocz.
 
Do góry