reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane Majowe Mamy

kugela i tak jak pisałam moim zdaniem zdrowo jest czasem zrobić coś tylko dla siebie. Na początku miałam spore wyrzuty sumienia, że chodzę na ta salsę i chłopaków zostawiam samych, ale z czasem przekonałam się, że to ma pozytywny wpływ na wszystkich :-D
 
reklama
Suse, gratuluje szybkiego powrotu do formy :)
Szukałam tych linków, ale wszystko nieaktywne. Później poproszę brata, on zawsze wszystko potrafi znaleźć;-)
 
Fiore, jeśli chodzi o karmienie maluszka i jedzenie to ja miałam tak samo, karmiłam Mateuszka i wiecznie byłam głodna więc jadłam - efekt taż taki, że tyłam. Teraz też chciałabym karmić ale obawiam się, że będzie podobnie. Ja zresztą obrzartuch od zawsze jestem:)
 
Dziekuje za odpowiedzi.
Suse gratuluje powrotu do formy ;-) Ja tez juz brzuszka nie mam,ale nie podoba mi sie skora na nim...taki centrymetrowy "flaczek"-S mowi,ze nie widac ale JA go widze!,Wiem ze bede musiala z nim powalczyc(z udami tez).
Faza na jedzenie mi przeszla-zanim sie rozwinela,trzeba bylo powalczyc z hormonami i nie poddac sie.Mleko powrocilo w wiekszej ilosci,kiedy zaczelam wiecej pic,ale wygladam tragicznie,bo w lewej piersi mleka pelno,a w prawej malutko i wygladam "dziwnie".
Majowki po cc...jak z Waszym pologiem?Regularny,czy sa wariacje?
 
fiore to zaczynaj z prawej karmić - niech zjada calość a z lewej tylko to co mu wejdzie.
A co do połogu nie rozumiem co to "regularny połóg" ale ja ostatnio niekumata jestem więc jak coś to proszę jaśniej. :confused:
 
Clue,ja odciagam mleko,a nie podaje piersi.I nie bede podawala.Wiec nie wiem co zrobic.Odciagam zawsze "dluzej" z prawej,stymuluje ja bardziej,a i tak nic nie pomaga.Poczekam,moze sie polepszy hm...?
Polog..(eh bo ja sie zawsze zle wyrazam,moja wina:zawstydzona/y:)w sensie ja juz przez 4 dni nic nie mialam,a dzis sie "wykrwawiam".Po 1szej ciazy,mialam po prostu "dluzszy cykl",bez przerw.
 
Dziewczyny a wy cos zamierzacie po ciazy z cellulitem robic?? ktos zna jakies kosmetyki ktore mozna razem z karmieniem piersia stosowac?? mam strasznnnnnnny cellulit po ciazy!!
 
moja mama walczy z cellulitem od lat, przetestowala 1000 srodkow i twierdzi, ze sluteczny jest tylko masaz. Siedzi przed TV i codzeinnie min. pol godzinki masuje (sobie sama):happy2:
 
reklama
Do góry