reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane Majowe Mamy

Dobrze sprawdza się zwykła szorstka gąbka, na sucho codziennie rano robimy masaż od dołu w kierunku serca masując kulistymi ruchami. Czyli po kolei: łydki uda pośladki, brzuszek. Później mozna wklepać jakiś balsam, ale nie koniecznie. Skóra robi się gładka i jędrna, a koszt ok 2zł ;-)
 
reklama
Kugela, możesz napisać dokładnie jak to robi? ręcznie, czy ma jakiś masażer?

Kupila sobie za jakies 5zl zolwia w Rossmannie, trzyma go za skorupe i lapkami kreci sobie male kolka na udach (ogladajac TV, zeby sie przy tym nie nudzic ;-) ) - przez ubranie (lepszy poslizg). Sa tez inne stwory - plastikowe lub drewniane np. osmiornice (jeszcze wiecej lapek ;-) ) Jest tak zadowolona z efektow, ze z wdziecznosci caluje zolwia w mordke :-D

Na mnie dzialal peeling z kawy, tzn. do zwyklego balsamu do ciala lub olejku dodawalam fusy z zaparzonej kawy (dobrze sie wyciaglao z pracy z automatu bo po tylu ludziach zawsze byla duza porcja od reki :tak:) i tym pod prysznicem przez 5 minut sie nacieralam, jakies 2-3 razy w tygodniu. Ale nie wiem, czy ta kawa jest dobra przy karmieniu piersia. Zolw/osmiornica/s-ka na pewno nie maja skutkow ubocznych :-) Rekawica czy szczotki sprawialy za duzo bolu :-(
 
Ha!Zakonczyla mi sie laktacja.Od wczoraj po pare kropli z lewej piersi,wszystko miekkie i "lekko obwisle".Sutki tylko bola jak cholera.Poprzednim razem mialam laktacje przez 2 tygodnie,tym razem przez niecale 3.Slow mi brak.Widocznie taki mam organizm,nic na to poradzic nie moge.
Mam tylko jeden maly problem,jestem cala opuchnieta.Naprawde cos niesamowitego_Od wczoraj mam +1kg na wadze,a sikac bylam tylko 3razy na cala dobe i troche,a cisnienie mam przyziemne(gorsze niz w ciazy)-dzis koniecznie pojde do lekarza,bo nie moge sobie pozowlic na takie samopoczucie.Dobrze,ze bede mogla dostac leki,jako juz nie karmiaca.
No i dzis zaczelam "diete".Odstawilam slodycze,nawet 1 kawalek czekolady nie przejdzie.Jak sie poczuje lepiej,zaczne robic dlugie spacery ze szkrabami.Jedno do wozka,drugie do nosidelka.A juz za 3tygodnie bede mogla zaczac biegac :-)
 
argument "za" cwiczeniami brzucha przed ciaza, moj napiety brzuch 10 dni po porodzie :p P1360045.JPG niestety nog przed ciaza nie mialam wycwiczonych i wygladaja zle, ale niedlugo zaczne cwiczyc i wstawie tu efekty:)
 
fiore a czemu skonczylas z karmieniem?

Carmella bosko! mozesz juz w bikinii wystapic spokojnie:-) jako, ze przed ciaza tez cwiczylam brzuch to mysle, ze bedzie dobrze choc na pewno nie tak idealnie jak u Ciebie:-)

7 tydzien ciazy i mam nadzieje powrocic do podobnego stanu jeszcze tego lata;)

Zobacz załącznik 460325
 
Ostatnia edycja:
u Ciebie też będzie płaski :):) ćwiczenia przed ciążą duuuuużo dają :) ja w bikini wystąpię w tym roku z pareo na dupie żeby zakryć rozstępy, są głębokie i wyglądają jak Wielki Kanion:/
 
No to Carmellka rozstępy tym bardziej na sloneczko to szybkiej zbledną :)
Ciekawe jaki ja będę miała brzuchol po porodzie, bo przed ciążą zaistniał na nim ładny kaloryfer :p więc może coś z niego pozostanie :p
 
Carmella wystawiaj rozstepy i opalaj je! Zadnych pareo! zreszta ciesz sie, ze na brzuchu nie masz, te na tylku to sral pies!
Ja poki co w ciazy nie dorobilam sie zadnego rozstepu, moze dlatego ze nie przytylam w niej tyle zeby przekroczyc np wage z przed 3 lat lub z tamtej ciazy...Chudniecie i tycie i cialo jak guma ;-)
 
reklama
Carmella wystawiaj rozstepy i opalaj je! Zadnych pareo! zreszta ciesz sie, ze na brzuchu nie masz, te na tylku to sral pies!
Ja poki co w ciazy nie dorobilam sie zadnego rozstepu, moze dlatego ze nie przytylam w niej tyle zeby przekroczyc np wage z przed 3 lat lub z tamtej ciazy...Chudniecie i tycie i cialo jak guma ;-)


dzisiaj troche siedzialam na sloncu a maly w cieniu, ale nie wiem, jak dlugo z nim moge siedziec :|
 
Do góry