reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane Majowe Mamy

argument "za" cwiczeniami brzucha przed ciaza, moj napiety brzuch 10 dni po porodzie :pZobacz załącznik 460310 niestety nog przed ciaza nie mialam wycwiczonych i wygladaja zle, ale niedlugo zaczne cwiczyc i wstawie tu efekty:)


Nie daruję Ci tego normalnie no. Po nocach mnie prześladować będzie Twój brzuch! Też chce taki, mogę nawet 10 miesiecy po porodzie czekać, byleby taki mieć! A mój nigdy nie był przesadnie szczupły, wręcz był obwieszony tłuszczykiem równo, a teraz jeszcze poszły gigantyczne pręgi. I to niestety nie tylko na brzuchu, na udach mam, pod kolanami, nawet mi się rozstęp na dole zrobił. Jedyny plus tego wszystkiego- nie przejmuję się, robiłam co mogłam, więc czyste sumienie mam. Na skłonności do rozstępów nic się nie poradzi, ja się przynajmniej pocieszam tym że brzuch wielki, końcówka ciąży już, a ja ważę dokładnie tyle samo co rok temu. A licząc od początku ciąży to tylko 3 kg na plusie.
Tak czy inaczej- niesamowicie zazdroszcze brzucha!!

Aha, dziewczyny, polecam akcje zrobienia porządku w kosmetykach. Mam niestety taki brzydki zwyczaj, że mam masę kosmetyków, których jest połowa w opakowaniu, a ja już innego używam. W chwili obecnej wszystkie nowe, czy prawie pełne opakowania schowane i zapakowane a ja zużywam te pozostałe i do przeprowadzki planuje zużyć wszystkie. Fajnie mobilizuje do dbania o siebie jednak ;)
 
reklama
Dziewczyny - nie dobijajcie........:-:)-:)-(

Nawet jak brzuch będzie w miarę (choć super płaski to on nigdy nie był, przed ciążą tym badziej :baffled:), to rozstępy, które mi na nim wylazły dyskwalifikują mnie w bikini

little_nina - mam podobnie z kosmetykami... jak tylko dostanę coś nowego (akurat tu mam stałe zaopatrzenie od teściowej) to chętnie bym już wypróbowała :-D Aktualnie mam 2 napoczęte specyfiki do demakijażu - nie mogłam się powstrzymać :-D ogólnie bardzo lubię kosmetyki i nic na to nie poradzę :-D
 
Ostatnia edycja:
nina na rozstepy tez cwiczenia po porodzie polecam. Brzuch sie wciagnie, umiesni a co za tym idzie dostepy sie zmiejsza. Wiszaca skora im nie pomaga i wygladaja jeszcze gorzej..
No i glowa do gory, skoro 3kg przytylas to po porodzie bedziesz miala mniej nic przed ciaza:-)
 
moje rozstępy nożne też sięgają kolan:(:( i są gęste i głębokie więc coś za coś- fajny brzuch lub fajne nogi.. ale jak zaczniesz ćwiczyć, tłuszczyk się spali to i rozstępy będą mniej przeszkadzać... przynajmniej sobie tak wmawiam hah
 
No będę ważyć mniej niż przed ciążą, oglądałam moje zdjęcia sprzed roku i byłam w szoku jak mi zeszczuplała twarz i nogi i w ogóle. Może w końcu uda mi się osiągnąć ludzką wagę a nie wielorybią ;)

Carmella, a tak z ciekawości- ile mniej teraz ważysz?
 
ja chce 50kg- tyle wazylam gdy mialam nascie lat... teraz mam wszystko w dupie, z 5kg na pewno ;|

Ej, fajnie jest posiadać tyłek a nie tylko płynne przejście pleców w nogi. Ja żałuję tylko tego że mi właśnie tyłek spadł sporo w ciąży, a taki fajny miałam ;) 50kg to mało jest, kiedyś tyle ważyłam i nie uważam że wyglądałam fajnie ;) Ja bede celować w okolicach 60kg, ale to 26kg mniej niż teraz. Dłuuuuga droga przede mną.
 
reklama
Ja 50 nie chce, wazylam tyle kiedys i wygladalam anorektycznie. 53 mi starczy. Ciekawe ile mi po porodzie spadnie..oby jak najwiecej.
 
Do góry