reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane Majowe Mamy

Ja na razie nie smaruję choć może powinnam ale czekam aż mi się wygoi trochę rana po cięciu bo jeszcze jest zaczerwieniona w kilku miejscach. Później będę stosowała oliwkę przeciwko rozstępom, której używałam w ciąży. Poza tym też mam jakieś próbki własnie ziajki, musteli i chyba palmersa.
 
reklama
U mnie polecialo juz 25kg ale jeszcze jakies 10/15 chciala bym zrzycić :zawstydzona/y:Ta ciaza doprowadzila mnie do masakrycznej nawagi!!! No ale najwazniejsze ze mam swojego szkraba:-D a nad kg bedziemy mocno pracować:tak:
 
Ja dostalam od koleżanki krem firmy Tołpa body pro Architekt jedrnej sylwetki i tym sie smaruje , ale czy po tym bede miala ta jedrna sylwetke to sie okaze:-p ale jesli bym tego nie dostala to zapewne nic bym sobie nie kupila a smarowalabym sie zwykla oliwka lub jakimkolwiek balsamem ;-) rozstepow nie miałam i nie pojawiły sie całe szczeście:-)
 
ja uzywam teraz tego zelu poporodowego z musteli, nie wiem czy cos pomoze jak narazie efektow nie widze a uzywam troche ponad tydzien. kupilam go bo przez ciaze uzywalam kremu mustela na rozstepy i zadnego sie nie dorobilam. mam nadzieje ze ten zel cos pomoze i brzuszek bedzie jedrny ;-)
 
powiem tak: (juz pisalam to nie raz) jak ktos ma miec rozstepy to bedzie je miec i tyle !
Całą ciaze intensywnie smarowałam brzuch kremami i tak dalej.. i pod koniec ciazy i tak wyszło mi milion rozstepów na brzuchu! brzydkie rozowo-fioletowe...
a moja mama bedac w ciazy ze mna niczym sie nie smarowala i do dzis niczego do ciala nie uzywa a ma brzuch jak nie jedna 20 latka...
 
masz racje, pieszczoszka. ja sie ciesze ze mi sie nie pojawily chociaz do konca mialam stracha ze wyskocza bo wydawalo mi sie ze mam tendencje do rozstepow (mam takie stare sprzed 10 lat na udach). na szczescie jakims cudem sie nie pojawily i mam nadzieje ze juz sie nie pojawia
 
ja sie nie smarowalam i zadnych rozstepow nie mam i nie wyskoczyly po porodzie, teraz jedynie jak nie zapomne to po kapieli smaruje cialo balsamem. kupilam sobie zel do kapieli z palmolive i po nim skora jest super miekka i nawilzona
 
Ja przez całą ciążę nie miałam ani pół rozstępu, smarowałam się ziajką. A tu niespodzianka po ciąży, na brzuchu nie wyskoczyły, ale na boczkach takie małe są i na jednej piersi :)
 
ja w ciazy sie smarowalam jak pamietalam i nie mam ani jednego rozstepa, nawet jeden co mi sie wydawalo ze na brzuchu jest gdzieś znikł ...:-)
 
reklama
mi została jeszcze Mustela na rozstępy z ciazy wiec ja zuzyje a pozniej cos na ujedrnienie mojego flaczka by sie przydalo i koniecznie cwiczenia !!!!! na razie troche sie jeszcze boje cwiczyc, moze poczekam do tego magicznego 6 tygodnia. A co do wagi to moja od 2 tyg stoi w miejscu spadło mi 8kg i nie chce nic wiecej a zostalo jeszcze drugie tyle...zreszta co sie dziwic, apetyt mam teraz straszny, jem wiecej niz w ciazy :no::wściekła/y:
 
Do góry