reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane Mamusie :)

Blogerki i laski z wizażu już robiły jakąś akcję i pisały petycję, aby nie wycofywano tej serii z Rossmannów.
Robiąc zapasy sprawdzaj termin przydatności, żebyś za dużo nie zrobiła;-)
Sama np. uwielbiałam męski żel na brzuch Oriflame i zanim został wycofany nakupiłam go od cholery i się przeterminował, chociaż i ja i M. używaliśmy go wówczas regularnie rano i wieczorem.
 
reklama
nata - ja polecam całkiem szczerze serum do biustu oriflame, kilka dziewczyn używało to może się wypowiedzą;-) Z mojej strony możesz otrzymać bezpłatne próbki. Jak chcesz to wyślij mi adres na priv.
 
Nata- ja tam niestety nie spotkałam kremu cud na swej drodze :-( najbardziej byłam zadowolona z tego Elancyl - żel - krem modelujący biust 50 ml - Kosmetyki - Elancyl - żel - krem modelujący biust 50 ml - Sklep internetowy Agito.pl
Ale to wcale nie znaczy, że jest 100% pewniakiem ;)

Zależy jakie masz oczekiwania :-) możesz tę spróbować metod starych, jak świat (moim zdaniem najskuteczniejsze), czyli:
- dopasowanie biustonosza (ale to już masz za sobą)
- spanie w biustonoszu (może być sportowym)
- chłodny prysznic okrężnymi ruchami
- wsmarowanie kosmetyku też okrężnymi ruchami (porządnie :-p)
- ćwiczenia (stety-niestety)... chyba hantelki do tego najlepsze

Teraz doczytałam ten wątek. Z tego, co wiem nie wycofują całej serii Alterra tu pierwsze lepsze z brzegu Kosmetyki dla bladolicych: Oficjalne stanowisko Rossmanna w sprawie asortymentu Alterry
Od jakiegoś czasu używam i faktycznie nie ma nic lepszego na moje włosy (kolor nie żółknie, jak po silikonowych cudach, chociaż mojej mamie akurat te z silikonami służą... to chyba też zależy od włosa).
Ale np. balsam do ciała muszę mieć bezzapachowy, bo od np. pom. z wanilią to ja miałam ból głowy ;-)
 
Ożywiam wątek, może wrzucicie swoje ulubione i sprawdzone :-)

Cienie na lato, jedne z najlepszych, jakie miałam, a cenowo przystępne (często w promocjach). Nie osypują się, nie ścierają, maluję się po 6:00 i już cały dzień i wieczór nie poprawiam. Nie wiem, co tam jest, ale super produkt

L’Oreal, Infaillible Eyeshadow (Cień do powiek) - opinie internautek o kosmetykach w polskim katalogu opinii o kosmetykach KWC - Kosmetyk Wszech Czasów (KWC)

Maskara, obiecuje łądnie wytuszowane rzęsy i obietnicy dotrzymuje, nie kruszy się, nie paprze, poprawiać nie trzeba :-)

L`Oreal, Volume Million Lashes Excess Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs) - opinie internautek o kosmetykach w polskim katalogu opinii o kosmetykach KWC - Kosmetyk Wszech Czasów (KWC)

Na wizażu ma niskie opinie, ale mnie to dziwi, może tak być dlatego, że trochę "pracy" trzeba w wytuszowanie włożyć, efekt wart zachodu :p jej "złoty" odpowiednik też jest świetny.

L`Oreal, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs) - opinie internautek o kosmetykach w polskim katalogu opinii o kosmetykach KWC - Kosmetyk Wszech Czasów (KWC)

Niedrogi i faktycznie wygładza, cudów nie obiecuje, ale robi co trzeba

Joanna, Styling Effect, Jedwab do włosów (nowa wersja) - opinie internautek o kosmetykach w polskim katalogu opinii o kosmetykach KWC - Kosmetyk Wszech Czasów (KWC)

W Polsce nieco kiepsko z dostępnością, ale to jest świetny produkt, taki "olejek" do wysuszania lakierów. Nie jest tak inwazyjny jak InstaDry Sally Hansen, ale też nie niszczy tak paznokci :-) powiedziałabym, że wręcz przeciwnie, dba o nie (a ja mam słabe)

Revlon® Liquid Quick Dry - Boots

Najlepsza do moich suchych kudłów, na lato jak znalazł

Schwarzkopf, Gliss Kur Shea Cashmere, Maseczka intensywnie pielęgnująca - opinie internautek o kosmetykach w polskim katalogu opinii o kosmetykach KWC - Kosmetyk Wszech Czasów (KWC)

I zdecydowanie faworyt w produktach na lato krem do włosów z bursztynem firmy Margaritta (dostępny w P&P), ma filtry UV, nawilża, pomaga przetrwać słońce i wiatr :-D

To tyle w temacie ożywiania wątku :-)
 
Ja mogę polecić bazę pod cienię z atdeco, jest mega wydajny, bo tylko ociupinkę się daje, a przedłuża żywotność cieni chyba każdej firmy. Cienie z tej firmy też bardzo lubię.
A pod makijaż polecam bazę rozświetlającą z SEPHORY.
Tusz od lat używam taki
L`Oreal, Telescopic Mascara - opinie internautek o kosmetykach w polskim katalogu opinii o kosmetykach KWC - Kosmetyk Wszech Czasów (KWC)
dla mnie rewelka, chociaż oczywiście silikonową szczoteczką trzeba nauczyć się malować.

W kwestii rzęs to jeszcze polecam odżywkę revitalash, jest droga, ale wydajna i faktycznie skuteczna
Athena Cosmetics, Revitalash Advanced Eyelash Conditioner (Odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi) - opinie internautek o kosmetykach w polskim katalogu opinii o kosmetykach KWC - Kosmetyk Wszech Czasów (KWC)
 
reklama
O jejku jejku, to ja chyba muszę się jutro do kierownika regionu uśmiechnąć i forumowym ciotkom paczki z fajnymi kosmetykami na lato wysłać, żebyście moich sprawdzonych hitów poużywały:-)
 
Do góry