reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane Mamusie :)

Ja też mam cellulit jak cholera, na udach i dupie najwięcej. Ale też się pocieszam że to wina wody i po porodzie trochę zniknie. A co do rozstępów to mi się pojawiły 2 kreseczki na brzuchu, ale z boku i tam gdzie jest gumeczka od majtek także tego nie będzie widać. I te 2 rozstępy też pojawiły się w tamtym tyg dopiero. A ciekawa jestem czy jak już się teraz nie pojawią to czy pojawiają się po porodzie????Ma któraś takie doświadczenia????
 
reklama
Ja też mam cellulit jak cholera, na udach i dupie najwięcej. Ale też się pocieszam że to wina wody i po porodzie trochę zniknie. A co do rozstępów to mi się pojawiły 2 kreseczki na brzuchu, ale z boku i tam gdzie jest gumeczka od majtek także tego nie będzie widać. I te 2 rozstępy też pojawiły się w tamtym tyg dopiero. A ciekawa jestem czy jak już się teraz nie pojawią to czy pojawiają się po porodzie????Ma któraś takie doświadczenia????
ja mam takie doświadczenia z pierwszej ciąży :(
 
Wesoła ja mam całe cycki w rozstępach i juz sie nawet przyzwyczaiłam, o dziwo są tak" skonstruowane "ze widac je tylko jak nie mam stanika,jak zaloze stanik to nie widac ani jednego,wiec w kostiumie chodzic bede mogła :) na brzuchu jeszcze nie mam i mam nadzieje ze miec nie bede, mojej kuzynce własnie po porodzie wyszly na brzuchu...:zawstydzona/y:

Mam identycznie jak ty, tylko od zewnętrznej strony piesi. Odpukać na brzuchu się też nie pojawiły.

No cóż, jakąś "pamiątkę" po ciąży musimy mieć....
 
Ja się wyłamuję, nie planuję takiego typu pamiątek:D

Nadal lecę na oliwce i nawet w ciągu dnia jak mnie brzuch zaswędzi to nie drapię tylko od razu oliwkę wcieram. Póki co z sukcesem;-)

Jednej nocy to mi się rozstępy śniły, wstałam od razu brzuch smarować - paranoja, ale sumienie zaspokoiłam i dalej mogłam spać spokojnie;-)
 
Dziewczyny, co zrobić z brzuszydłem po cc? Nie mam ani pół rozstępu, kilogramy lecą, a powyżej linii cięcia wisi mi obrzydliwy fałd skóry :-:)-:)-:)-(

Wiem że przez to że mam poprzecinane mięśnie brzuch sie będzie wolniej obkurczał, ale jak wolno????? Są jakieś ćwiczenia na to?????
 
Wiem że przez to że mam poprzecinane mięśnie brzuch sie będzie wolniej obkurczał, ale jak wolno????? Są jakieś ćwiczenia na to?????

Kurcze -Forget -próbowałam coś znaleźć na szybko w necie i jest to nie lada problem...:baffled: jest tylko napisane że te 6 tyg trzeba odczekać i później brzuszki albo specjalne ćwiczenia... Niestety moja kuzynka nie pozbyła się do końca tej fałdy choć schudła do wagi sprzed ciąży -ale może nie ćwiczyła brzucha:confused:

Znalazłam tylko coś takiego bo forum nie polecam
http://www.szpitalkarowa.pl/reha4a.htm
Ćwiczenia po porodzie naturalnym i cesarskim cięciu
 
reklama
Kurcze -Forget -próbowałam coś znaleźć na szybko w necie i jest to nie lada problem...:baffled: jest tylko napisane że te 6 tyg trzeba odczekać i później brzuszki albo specjalne ćwiczenia... Niestety moja kuzynka nie pozbyła się do końca tej fałdy choć schudła do wagi sprzed ciąży -ale może nie ćwiczyła brzucha:confused:

Znalazłam tylko coś takiego bo forum nie polecam
menu2
Ćwiczenia po porodzie naturalnym i cesarskim cięciu

Dzięki wielkie :-) Choć historia Twojej kuzynki mnie nie pociesza... Zawsze byłam taka dumna ze swojej talii a teraz mam tam wór na ziemniaki :-( Kolejna przewaga porodu naturalnego nad CC
 
Do góry