reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane Mamusie :)

Co do basenu to też poszukuję takiego z zajęciami dla kobiet w ciąży. Koleżanka chodziła i sobie bardzo chwaliła ale to w innej miejscowości ;-) ja szukam w Warszawie lub gdzieś pod. Kiedyś natknęłam się na artykuł, że najlepszy basen to z wodą ozonowaną czy jakoś tak byle nie z chlorowaną bo niby kobiety w ciąży powinny chloru unikać ale nie pamiętam dokładnie o co chodziło :sorry:

Jako że szukałam basenu dla synka powiem Ci tak , nie ma basenów u nas tylko z ozonowana woda . Sam ozon nie jest w stanie wybić syfu w wodzie i chlor i tak musi być . Te baseny sa poprpstu mieszane i ozon i chlor . Ja w wawie chodziłam do Poloneza dośc czesto na targówek bo fajna ciepła woda . Zajęć tez tam dużo róznych więc może i jakieś dla nas są .
 
reklama
to jak Ci się uda coś znaleźć to się podziel :-) bo ja tego samego szukam ;-)

Oki a skąd jesteś? Czyżby Warszawa i okolice? ;-)

Jako że szukałam basenu dla synka powiem Ci tak , nie ma basenów u nas tylko z ozonowana woda . Sam ozon nie jest w stanie wybić syfu w wodzie i chlor i tak musi być . Te baseny sa poprpstu mieszane i ozon i chlor . Ja w wawie chodziłam do Poloneza dośc czesto na targówek bo fajna ciepła woda . Zajęć tez tam dużo róznych więc może i jakieś dla nas są .

Super dzięki za informacje. Basen POLONEZ chyba mam najbliżej więc może tam coś mają fajnego muszę się koniecznie czegoś więcej dowiedzieć :tak:

piłki mają wymiary 65, 75 lub 85 średnicy, to są takie jak te zwykłe do ćwiczeń, tylko taka bez kolców, na allegro jest ich od metra, ja kupuje taką PIŁKA REHABILITACYJNA GIMNASTYCZNA 75cm - KRAKÓW (770976434) - Aukcje internetowe Allegro

też słyszałam że woda ozonowana jest dużo lepsza tyle ze w kontekscie maluchów, poza tym moja ciotka chodzi na basen na godzinkę przed zajęciami dla maluchów i bardzo chwali sobie cieplutka wode ( dzieciaczki muszą mieć cieplejszą)

W takim razie muszę sobie koniecznie taką piłkę kupić tym bardziej, że wiele dobrego o niej słyszałam :sorry:
 
megam tak jestem spod wawy. A pracuje w wawie. Dlatego jakby co to daj znac z tym basenem.

Ja tez chetnie nabede te pilke.
Powiedzcie mi jeszcze jak na niej cwiczyc :-)
 
też słyszałam że woda ozonowana jest dużo lepsza tyle ze w kontekscie maluchów, poza tym moja ciotka chodzi na basen na godzinkę przed zajęciami dla maluchów i bardzo chwali sobie cieplutka wode ( dzieciaczki muszą mieć cieplejszą)

Woda dla maluszków powinna mieć ok 32 stopnie , raz wziełam synka na warszawiankę a tam jest 27-29 i już mu nie pasiło:tak:
 
megam tak jestem spod wawy. A pracuje w wawie. Dlatego jakby co to daj znac z tym basenem.

Ja tez chetnie nabede te pilke.
Powiedzcie mi jeszcze jak na niej cwiczyc :-)

Znalazłam coś :-) powiedzmy, że całkiem blisko. Jest to basen MUSZELKA ma wodę mieszaną czyli ozonową i chlorowaną :tak: i co najważniejsze zajęcia dla kobiet w ciąży. Dzwoniłam ale nikt nie odbierał więc w tygodniu trzeba dzwonić :sorry:
 
Znalazłam coś :-) powiedzmy, że całkiem blisko. Jest to basen MUSZELKA ma wodę mieszaną czyli ozonową i chlorowaną :tak: i co najważniejsze zajęcia dla kobiet w ciąży. Dzwoniłam ale nikt nie odbierał więc w tygodniu trzeba dzwonić :sorry:


to jak Ci się uda tam dodzwonić to daj znać. Chętnie też skorzystam z tych zajęć.
 
reklama
Do góry