reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane Mamusie :)

popycham ten topic w nowym celu... zadbane mamusie po porodzie!

dziewczyny co polecacie aby zacząć wyglądać jak człowiek ??

studiującamama na innym topicu poleciła na rozstępy preparat:
DAX COSMETICS PERFECTA EXTRA SLIM - KONCENTRAT WYSZCZUPLAJACY DO SZYBKIEJ REDUKCJI ROZSTĘPÓW

w aptece dom zdrowia jest stosunkowo tanio :-) preparat kosztuje 15zł za 200ml a ponoć są efekty.

może któraś coś jeszcze może polecić ? może jakieś ćwiczenia ? no ale wiadomo póki co żadna na nie siły nie ma...
 
reklama
popycham ten topic w nowym celu... zadbane mamusie po porodzie!

dziewczyny co polecacie aby zacząć wyglądać jak człowiek ??

studiującamama na innym topicu poleciła na rozstępy preparat:
DAX COSMETICS PERFECTA EXTRA SLIM - KONCENTRAT WYSZCZUPLAJACY DO SZYBKIEJ REDUKCJI ROZSTĘPÓW

w aptece dom zdrowia jest stosunkowo tanio :-) preparat kosztuje 15zł za 200ml a ponoć są efekty.


A czy mozna takie specyfiki stosowac tez na piersi? Czy aby na pewno nie przeniknie to do mleka?...
 
Dzieewczyny, odkryłaś świetne serum wyszczuplające - perfecta extra slim. Są różne rodzaje, na cellulit, na rozstępy. Używam dopiero 5 dni,a le już widać efekty.

EDIT: o widzę, że już ktoś znalazł, naprawdę polecam:)!
 
Dziewczyny, kosmetyki modelująco-wyszczuplające zwykle powodują uczucie chłodu.

Dla lepszego efektu proponuję zrobić sobie peeling, nałożyć kosmetyk wyszczuplający, obwiązać się od kostek po pas folią spożywczą i wskoczyć w dresik a najlepiej do łóżeczka na godzinkę - o ile w ogóle macie na to czas.
Kosmetyki nakładamy kolistymi ruchami w kierunku serca, można sobie poszczypać skórę przy tym.

Tak mnie na szkoleniach kosmetycznych uczyli;-)
 
co do tych kosmetyków wyszczuplajacych to nie wszystkie takie eksperymenty mozna stosowac jak sie karmi piersia bo rozne rzeczy przenikaja do pokarmu
ja na razie uzywam tylko te na ktorych pisze ze mozna
pharmaceris ma taka serie i tam jest:
preparat na biust,
na rozstępy
i balsam ujedrniajacy poporodowy
poza tym
dermika slim de lux ma balsam ujędrniający któy można pod czas ciąży i karmienia
no i z musteli drogi ale bardzo dobry żel poporodowy o którym tu wspominano
w neibieskim pudelku ze szpitala dostalam rabat 25 % na zakup tego żelu w superpharmie
 
reklama
Jak już napisali za mnie, czuję chłód:). A co do piersi - nie ryzykowałabym. Na WSZYSTKICH preparatach do pielęgnacji konkretnie biustu, które widziałam, pisze, że nie można ich stosować w czasie laktacji...
 
Do góry