reklama

Zadbane Mamusie :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2013' rozpoczęty przez annaoj kce, 23 Luty 2013.

1. annaoj kce

annaoj kce 08.06/04.10/09.13

Proponuję tutaj polecać sprawdzone kosmetyki, zabiegi itp...:-)

2. -Lorelain-

-Lorelain- Fanka BB :)

a ja mam pytanie. Czy w czasie ciąży można normalnie stosować maseczki na twarz i dekolt?

3. reklama
  4. iryska

iryska Fanka BB :)

Ja stosuję drożdżową myślę że nie powinny mieć w sobie retinoli

5. -Lorelain-

no właśnie coś mi się obiło o uszy że chyba nie wolno i na wszelki przez pierwszy trymestr nie robiłam, ale teraz sie zastanawiam czemu właściwie mogą szkodzić.

6. -Lorelain-

na wszelki wypadek wstrzymam sie jeszcze te 2 tygodnie a potem będę sobie waliła bez skrupułów :laugh2:

7. Malezja

Malezja Zaciekawiona BB

dziewczyny czyli w II trymestrze mozna spokojnie sobie klasc na giembe np krem z retinolem? czy lepiej nie?

8. mama2009

mama2009 Fanka BB :)

a jak to jest z tym farbowaniem włosów w końcu ?? można w I trymestrze czy nie bardzo ??

9. e-de

e-de Fanka BB :)

Mi lekarz kazał sobie dać na wstrzymanie. Choć jak powiedział, że naukowo nie udowodnili wpływu farb na płód. POwiedział, że niewiaodmo co za chińskie chemie siedzą w takiej farbie. Tzn. ja pytałam o rozjaśnianie. Myślę, że to bardziej inwazyjny zabieg niż farbowanie.
    Zadzwoniłam do mojej fryzjerki zapytać się co i jak. Ona wie, że jestem po dwóch poronieniach i powiedziała, że mam się u niej nie pokazywać! :) Dopiero w II trymestrze. Przy czym sama powiedziała, że w ciąży dlugo pracowała i wdychała opary i żyje....
    Więc kręcka można dostać.

10. reklama
  11. wykałaczka

wykałaczka Fanka BB :)

mama2009 Mi tak samo jak e-de lekarz powiedział, że ja nie MUSZĘ farbowac włosów to lepiej tego nie robić. W pierwszej ciąży więc nie farbowałam i teraz tez nie zamierzam - no chyba, że tydzień przed porodem, bo pamietam, jak sie wkurzałam na moje odrosty a jako mama karmiąca nie miałam jak wyskoczyc na 2 godzinki do fryzjera.

Ja osobiście uważam, że można sie wstrzymac z farbowaniem, przynajmniej na okres I tymestru. Wiem, że to może zbytnia ostrożność, ale ten mój lekarz wcale nie był taki bojaźliwy i przewrażliwiony, a jednak powiedział, żeby tego raczej nie robić!

12. mama2009

mama2009 Fanka BB :)

ok czyli tak jak i ja słyszałam :) raz pofarbuję na ciemno przed świętami (już II trymestr) i nie będę malowała do porodu

Poleć forum