reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane stycznióweczki - czyli kosmetyki dla mamy i malucha ;)

muum to be ja niestety chyba nie pomogę.. zmagam się już długo z ŁZS.. bardzo często zmieniam kosmetyki tak żeby skóra się do jednego nie przyzwyczaiła.. ja stosuję zamiennie szare mydło oraz kosmetyki z la roche possay.. polecam szczególnie! cena dość droga ale są w miarę wydajne no i działanie naprawdę dobre!
ale osobiście polecam wizytę u dermatologa bo nie leczone mogą prowadzić do pozostania trwałych śladów na skórze także nie ma co samemu eksperymentować..
 
reklama
Muuumu to napisz jak zaczniesz używać to BB Garniera, też mam ochotę kupić to coś. A czy pod to jeszcze dodatkowo krem się daje?
 
Caroline- na pewno po porodzie bede sie ubiegac o wizyte u demratologa, ale tutaj to moze byc trudne...

Maonka- powiem Ci, ze wrazenia po jednym uzyciu juz sa i to bardzo pozytywne!:-D Nawet zdrzemnelam sie w tym i nic:tak: dalej skora wyglada naturalniej niz po jakims innym fluidzie czy podkladzie. Do tego nos mi sie nie swieci i zadnego kremu pod to nie uzylam, bo to niby tez jest krem nawilzajacy. Takze polecam:laugh2:
 
Muuum pewnie się skuszę w końcu na to BB

Mogę Wam polecić niedrogie serum, jest fantastyczne, zamawiałam w jakieś aptece internetowej trany i do tego dorzuciłam sobie to serum. Zapłaciłam 6,50zł. I jest świetne i ta śmieszna cena!

Verona, Spa & Wellness, Serum do twarzy 4D - opinie internautek o kosmetykach w polskim katalogu opinii o kosmetykach KWC - Kosmetyk Wszech Czasów (KWC)
VERONA SERUM DO TWARZY kolagen, kwas hialuronowy (2918961324) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ja używam od wakacji BB Garniera :) jest lekki i nie obciąża skóry jak zwykły fluid. W lecie kremu pod niego nie używałam, a teraz jak jest zimno to trochę kremu wklepuję. Ale to tylko jak jakiś mróz czy coś... aaa... i mam mega świecącą się skórę, kupiłam ten BB Matujący i jest wspaniały! I na długo wystarcza! Bardzo wydajny! Ja ciągle pierwsze opakowanie mam, drugie już kupiłam, bo była akurat promocja... a to pierwsze jest i jest i skończyć się nie chce :) Także BB Garniera jak najbardziej polecam!!!! :)
 
Do góry