reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadodek z echem na USG, po tygodniu brak zarodka.

Byl zabieg, ale na moje życzenie. Wolę mimo wszystko to. Ja też wtedy nie miałam dzieci, wiem co czujesz :((
U mnie to już kolejny raz...marzymy o maluchu. Płodni jesteśmy, udało nam się za pierwszym razem przy monitorowanym cyklu, ale jeśli mam to przechodzić wielokrotnie...
Szczerze powiem tracę jakąkolwiek wiarę. Jestem zła. Ja nie wiem, czy dobrzy ludzie mają po prostu jakiegoś pecha życiowego, czy co...
 
reklama
U mnie to już kolejny raz...marzymy o maluchu. Płodni jesteśmy, udało nam się za pierwszym razem przy monitorowanym cyklu, ale jeśli mam to przechodzić wielokrotnie...
Szczerze powiem tracę jakąkolwiek wiarę. Jestem zła. Ja nie wiem, czy dobrzy ludzie mają po prostu jakiegoś pecha życiowego, czy co...
Mieliście jakieś badania ? Moj gin nie był zadowolony, że zaszłam w ciążę, a się po pierwszej nie przebadałam. Wejdź na wątek ciąża po poronieniu, tam dziewczyny podpowiedzi ci coś na temat badań.


Trzymaj się kochana.
 
Mieliście jakieś badania ? Moj gin nie był zadowolony, że zaszłam w ciążę, a się po pierwszej nie przebadałam. Wejdź na wątek ciąża po poronieniu, tam dziewczyny podpowiedzi ci coś na temat badań.


Trzymaj się kochana.
Tak tak. Robiłam pakiet genetyczny. Wyszedł mi haplotyp m2 w układzie heterozygotycznym w genie ANXA5. Brałam zastrzyki z heparyny od pozytywnego testu.
Dziś idę do innego lekarza w celu potwierdzenia diagnozy. Dam pewnie znaka :)
 
Ja właśnie przeszlam poronienie i tak.... Pierwsze USG potwierdzona zdrowa ciąża z serduszkiem. W międzyczasie wykonywałam bhcg myślałam że poprostu jest kiepski przyrost czasem tak się zdarza, ale dzień przed wizytą bhcg spadło o połowę więc myślę że wcześniejsze wyniki miały już tendencję spadkowa. Na USG okazało się że ciąża zatrzymała się 2 tyg wcześniej, czyli dokładnie tydzień po pierwszej wizycie. Lekarz zbadał potwierdził że obydwóch zarodków serduszka się zatrzymały. Żadnych krwawień ani niepokojących objawów nie było...
Miałam identyczną sytuację w październiku, z tym, że u mnie jeden zarodek ...
 
reklama
Hej,
u mnie już wszystko jasne. Niestety nie ma happy endu. Czekam na poronienie.
Zastanawiam się kiedy doczekamy się zdrowego maluszka :(
Przykro mi,że Cię to spotkało...
Sama to nie tak dawno przeżyłam. Wiele prób i druga strata w wieku 37 lat, myślałam,że nie ma już dla mnie nadziei... ale w końcu się udało, mam córkę a niedługo urodzę synka.
Najważniejsze,żebyś się nie poddawała bo wtedy na pewno się nie uda. Wiem,że czasem będzie ciężko ale musisz znaleźć w sobie siłę i próbować, pomimo towarzyszącego lęku myśleć o dobrym zakończeniu.
Życzę Ci, żeby Twoje marzenie się spełniło :)
 
Do góry