reklama

ZAGADKA

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez jus20sto, 25 Sierpień 2005.

1. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

Wieczorem, od strony podwórza, na pierwsze piętro domu wchodzi po drabinie złodziej. Spogląda dyskretnie przez szybę do pokoju i w półmroku widzi leżącego w łóżku Johna Smitha, który nie śpi. Spokojnie wyciąga nóż do szkła, wycina otwór w szybie i wchodzi do pokoju. Cały czas patrzy na Johna, a John na niego. Złodziej bez zbytniego pośpiechu otwiera wszystkie szuflady i nagle znajduje małą szkatułkę, a w niej cenne klejnoty, od wielu lat należące do rodziny Johna Smitha. Bez nerwów wkłada je do kieszeni i wychodzi przez okno.

Dlaczego John Smith nie reaguje? John, że jest w pełni zdrowy, nie ma żadnych problemów psychicznych, ma w pełni sprawne wszystkie zmysły, nie jest związany, nie zna złodzieja. Teraz zastanów się nad odpowiedzią...

2. mari

mari Zaangażowana w BB

John chce zgarnac ubezpieczenie za klejnoty rodzinne i kradziez byla zlecona ;)

Nie wiem, ale umieram z ciekawosci...
    kiedy zdradzisz odpowiedz??

pozdrawiam
    mari

3. reklama
  4. Agnexx

Agnexx Gość

Według mojego męża - złodziejem była kochanka Jonha ;D

Ciekawa jestem rozwiązania zagadki... ::)

5. Karin

Karin Lipcowe Mamy'05

Kto to jest John Smith ??? Ja myśle, że jesmu się to śni.

6. Liriel

Liriel Fanka BB :)

John Smith jest niemowlakiem ;D

7. Gwiazdka

Gwiazdka Fanka BB :)

8. Liriel

Liriel Fanka BB :)

No to ja mam następną zagadkę:

Pewien facet jest ubrany na czarno. Ma czarne spodnie, skarpetki, kurtkę, rękawiczki i czapkę. Idzie tak ulicą, na której nie świeci się żadna latarnia, niebo jest zachmurzone, w oknach domów też nie widać żadnych świateł. Z naprzeciwka jedzie czarny samochód z dużą prędkością, z wyłączonymi światłami. Mimo to kierowca zauważył pieszego i zatrzymał się przed nim. Jak to możliwe?

9. eliall

eliall Fanka BB :)

pewnie gosciu pali papierosa i zar czerwony widac ;D

10. reklama
  11. Rusia

Rusia DORKA:)czerwiec06lipiec10

a kto powiedział, ze jest noc:):):)..?:)przecież go w dzien widać:)

12. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

Liriel gratuluje poprawnej odpowiedzi.!!!

Poleć forum