reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zagadki grudniówek

reklama
ha:) no proszę proszę widzę że Klucha ma wsparcie :) :p ;)

Brawo mężu Kluchy ;D ;D
Wasza kolej Proszę Państwa :laugh:
 
nasze pytanie tym razem nauki ścisłe:
jaka jest najmniejsza porcja informacji, a idąc dalej tym tropem, ile wynosi iloczyn dwóch liczb $F i $F
 
Klucha no ale pojechaliście........
więc tak pierwsza część pytania bardzo łatwa nawet ja to wiem..... ale druga..... kosmos dla MNIE TęPAKA MATEMATYCZNEGO (sory za capsa) ale muszę zadać pytanie pomocnicze jęśli uznacie to za podpowiedz to nie odpowiadajcie i tyle
......ale czy to chodzi o liczby pierwsze??? ???

...oj czuje że chyba powinnam oddać walcowerem .... ale i tak mnie intryguje ;)
 
reklama
Chciałam tylko napisać, że mój Bartek odpowiedział na pytanie Steffi, pod moją nieobecność, i był bardzo z siebie zadowolony jak się tym pochwalił, Pytanie zadawał on, bo w sumie takie są zasady. Ketsa nie jesteś ciemną masą, ja też nie mialam pojęcia o co mu chodzi a za ciemną mase sie nie uważam, A teraz wiem, bo miałam pół godzinny wykład na ten temat.
 
Do góry