reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Zagęszczanie pokarmu

KasiaSun

zaczarowana
Miasto
Mikołów
Mam problem z kupnem zagęszczacza do mleka, bo jest jakiś kryzys i hurtownie nie mają tego produktu na stanach. Czy jest jakiś inny sposób na zagęszczanie pokarmu dla dwumiesięcznego dzidka?

reklama

natanek

Kochająca mamusia.!
witam,ja kupilam mleko z dodatkiem kleiku ryzowego ale w razie potrzeby dodaje do mleka kaszke ryzowa np,morelowa:)

mag80

Fanka BB :)
Miasto
Gorzów Wlkp
kasiu chodzi Ci o cos takiego jak Nutrition np?Bo faktyczne jest problem z takimi rzeczami.Ja tez nie dostałam nigdzie.Jedynie moze przez jakas apteke internetowa popatrz.

dowikla

Matka-wariatka x3 :)))
Miasto
Poznan
tak, chodzi o Nutrition
z mlekiem AR też mam problem, kupiłam wczoraj chyba ostatnie opakowanie w mieście :]

Ja tez uzywalam Nutrition dla moich dziewczynek,ale kurcze nie mialam zednego problemu.
Poszlam do apteki i byl.
Rzeczywiscie bys musiala w takim razie poszukac w aptekach internetowych

anka84

Początkująca w BB
witam.moj maly nie wypije mleka bez dodatku tzn.musi byc dodana jakas kaszka najlepiej smakowa

reklama
Do góry