reklama

Zagęszczanie pokarmu

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez KasiaSun, 8 Styczeń 2009.

1. KasiaSun

KasiaSun zaczarowana

Mam problem z kupnem zagęszczacza do mleka, bo jest jakiś kryzys i hurtownie nie mają tego produktu na stanach. Czy jest jakiś inny sposób na zagęszczanie pokarmu dla dwumiesięcznego dzidka?

2. e-stera

e-stera Fan(ka)

Może ciut kleiku ryzowego..........ale poradz sie pediatry.............albo kup mleko z zageszczaczem od razu Z symbolem AR..a pwoiedz jaki masz zageszczac kupic?

3. reklama
  4. natanek

natanek Kochająca mamusia.!

witam,ja kupilam mleko z dodatkiem kleiku ryzowego ale w razie potrzeby dodaje do mleka kaszke ryzowa np,morelowa:)

5. natanek

natanek Kochająca mamusia.!

tylko ze moj Natan skonczyl 7 miesiecy

6. mag80

mag80 Fanka BB :)

kasiu chodzi Ci o cos takiego jak Nutrition np?Bo faktyczne jest problem z takimi rzeczami.Ja tez nie dostałam nigdzie.Jedynie moze przez jakas apteke internetowa popatrz.

7. KasiaSun

KasiaSun zaczarowana

tak, chodzi o Nutrition
    z mlekiem AR też mam problem, kupiłam wczoraj chyba ostatnie opakowanie w mieście :]

8. dowikla

dowikla Matka-wariatka x3 :)))

Ja tez uzywalam Nutrition dla moich dziewczynek,ale kurcze nie mialam zednego problemu.
    Poszlam do apteki i byl.
    Rzeczywiscie bys musiala w takim razie poszukac w aptekach internetowych

9. anka84

anka84 Zaciekawiona BB

witam.moj maly nie wypije mleka bez dodatku tzn.musi byc dodana jakas kaszka najlepiej smakowa

10. reklama
  11. KasiaSun

KasiaSun zaczarowana

jako, że mój maluch ma już 4 miesiące, to mam pytanko: ile małych łyżeczek kleiku ryżowego dodać do 150 ml mleka, by nadawało się do picia?

12. agusia2410

agusia2410 Początkująca w BB

Ja dodaje 1 miarke od mleka na 150ml,wiecej nie dawaj bo wyjdzie ci geste

Poleć forum