reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaglądamy do brzucha przyszłej mamy | Baby-shower.pl

reklama
jej ale wynalazek :) sama nie wiem co o tym myśleć, nie wiem czy tak jak jest to czy nie jest jednak normalnie, czy ludzie juz wszystko musza ciagle widzieć nie wiem sama
 
Przecież taki pas to dla mnie ciagłe badanie usg. A to chyba nie jest zalecane w ciąży ? Jak dla mnie odpada. Nigdy bym się nie zdecydowała. Wiadomo ze każda z nas na każdej wizycie by chciała widziec maluszka ale czasmi trzeba wytrzymać. Już bardziej byłabym przekonana do detktora tętna. Chociaż nigdy nie myślałam o zakupie.
 
A ja chyba bym jednak chciała.
W pierwszej ciąży jak młody przestawal się ruszać, to zamiast się denerwować wolałabym przyłożyć takie coś na chwilę i wiedzieć :-)
Zwłaszcza wtedy kiedy trzeba liczyć ruchy.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
To właśnie jest fajne jak zaczyna nas coś bolec albo nie czujemy ruchów, ale wiadomo, że jak ktos juz cos takiego ma to co chwile by "zaglądał"
 
reklama
Z jednej strony fajne, bo możesz non stop patrzeć co u Twojego malca się dzieje, ale z drugiej strony idąc do lekarza nie ma już tej frajdy i oczekiwania na usg. Wolę poczekać do wizyty i wtedy zobaczyć dzieciaczka.
 
Do góry