reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zagnieżdżenie czy przeziębienie?

U mnie zaczęło się od tego, że z tyłu głowy usłyszałam "Shine on your crazy diamond" Pink Floydów. Wiesz, zaczyna się kawałek, to tak coś czułam, że zapłodniona komórka porusza się jajowodem. Kiedy zaczyna się kulminacyjny moment w utworze, to właśnie wtedy nastąpiło zagnieżdżenie i wiedziałam, że poczęliśmy maluszka.

A tak na serio, to w pierwszym przypadku byłam na własnym panieńskim i piłam jak gąbka, w drugim byłam na domówce, a w trzecim oglądałam "Szkoła dla elity" na Netflixie i w żadnym z tych przypadków nie poczułam zupełnie nic.
 
reklama
Trudno z tym dyskutować, nawet nie śmiem... 😂😂 Ja też nic nie czułam, ale zbiegiem okoliczności rzeczywiście zaliczyłam w punkt choróbsko. Nawet nie przyszło mi do głowy, aby to się wiązało, co śmieszniejsze o teście pomyślałam dopiero jak pies zaczął mnie natrętnie obwąchiwać jak nigdy... 😂😂😂
w poprzedniej ciąży mój pies przytulał się do mnie jak nigdy, jeszcze mówiłam do męża że on dziwnie się przytula 🙈 psy chyba czują 🤔
 
w poprzedniej ciąży mój pies przytulał się do mnie jak nigdy, jeszcze mówiłam do męża że on dziwnie się przytula 🙈 psy chyba czują 🤔
Coś może w tym być, że zwierzęta wyczuwają takie rzeczy. Kot mojej znajomej nie odstępował jej na krok mimo, że za sobą nie przepadali na codzień. Po tygodniu zrobiła test bo nie dostała miesiączki a miała taki nawał, że zapomniała o okresie a tam dwie grube krechy 🙈
 
Coś może w tym być, że zwierzęta wyczuwają takie rzeczy. Kot mojej znajomej nie odstępował jej na krok mimo, że za sobą nie przepadali na codzień. Po tygodniu zrobiła test bo nie dostała miesiączki a miała taki nawał, że zapomniała o okresie a tam dwie grube krechy 🙈
myślę że to kwestia hormonów i zapachów 😃
 
Tu akurat coś może być. Moja psica jak byłam w pierwszej ciąży, bardzo lubiła mi kłaść głowę na moim brzuchu, ale już takim dużym. Po porodzie przez dobre pół roku nie mogła spać, bo pilnowała niemowlaka. Na punkcie drugiej córki nie miała aż takiej obsesji, ale z pierwszą do teraz lepiej się bawi. Może poczuła więź jeszcze przed jej narodzeniem? 😊
 
reklama
Mój w takim razie ma defekt 😂
Myślę że nie ma defektu. Może po prostu nie czuje się Twoim domowym ginekologiem... 😂😂😂 Mój to nie chciał zabrać nosa, był aż upierdliwy.
no może nie wszystkie 🙈 ale często slysze że zwierzęta zachowują się inaczej jak kobieta jest ciężarna 🤷‍♀️

Niektóre psy są specjalnie szkolne jako psy towarzyszące osobom z cukrzycą, bo poziom cukru we krwi podobno zmienia zapach człowieka. I one czują. Jednak nie każdy pies czy każda rasa się nadaje. Więc dlaczego hormony nie miałyby tak działać? 🤷
 
Do góry