reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zagnieżdżenie zarodka

reklama
Ja mieszkam w Niemczech i tutaj mają podejście, że wizyta w ciąży dopiero w 7 tygodniu, bo może się samoistne poronienie wydarzyć lub nie rozwinąć serce. Nic trzeba próbować w następnym cyklu albo zrobić termin w klinice planowania rodziny.
 
Eh żeby było ciekawiej krwawienie trwało półtorej dnia i było go mniej niż zawsze, więc nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Zaczekam kilka dni czy się okres wróci czy nie i chyba znowu zrobię test, bo normalnie miesiączka trwa u mnie 5-7 dni
 
Eh żeby było ciekawiej krwawienie trwało półtorej dnia i było go mniej niż zawsze, więc nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Zaczekam kilka dni czy się okres wróci czy nie i chyba znowu zrobię test, bo normalnie miesiączka trwa u mnie 5-7 dni
Może lepiej zrobić betę? Czasem takie miesiączki się zdarzają
 
Dziewczyny błagam pomóżcie, 24 odbyłam stosunek bez zabezpieczenia z mężem 25 wzięłam ellaone po której 2 dni później dostałam 7 dniowego krwawienia po którym miałam skąpy śluz natomiast mam 2 dzień dni płodnych dostałam brązowego krwawienia bardzo bym nie chciała być w ciąży ponieważ w moim życiu jest teraz zbyt dużo stresu
 
reklama
Dziewczyny błagam pomóżcie, 24 odbyłam stosunek bez zabezpieczenia z mężem 25 wzięłam ellaone po której 2 dni później dostałam 7 dniowego krwawienia po którym miałam skąpy śluz natomiast mam 2 dzień dni płodnych dostałam brązowego krwawienia bardzo bym nie chciała być w ciąży ponieważ w moim życiu jest teraz zbyt dużo stresu
Najpierw seks bez zabezpieczenia a potem "błagam powiedz, że to nie ciaza" 🤔

Brzmi jakbyś wzięła tabletkę przed terminem okresu i dostała miesiączki...? Sprawdzałaś w którym dc jesteś przed wzięciem tabletki?

Jeśli nie wystąpiła owulacja w dniach około współżycia i byłaś przed miesiączką ciaza nie jest prawdopodobna i bez tabletki. Zrób poziom beta hcg z krwi, 3 tygodnie od stosunku.
 
Do góry