reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zagnieżdżenie zarodka

Hej dziewczyny :) przeczytałam cały wątek i postanowiłam też napisać. W tym miesiącu miałam bardzo bolesną owulacja, bóle i skurcze trwały około tygodnia, testy owulacyjne pokazały pik LH, po czym ból był największy i na drugi dzień się skończył. Staraliśmy się 2 dni przed, w dniu pozytywnego testu i dzień po. Dziś mija dokładnie 6 dni, wczoraj wieczorem czułam znowu skurcze macicy, a dziś jest małe brązowe plamienie. Nie chcę się nakręcać, ale wiadomo robię sobie nadzieję że to implantacja ;)
być może to to co napisałaś, okaże się w dniu testowania ☺️
 
reklama
Dziś już nie mam żadnego plamienia, więc pozostaje mi tylko czekać. Najgorzej, że nie da się sprawdzić od razu, dla mnie ta niewiedza co miesiąc jest najgorsza.
 
Mam bardzo nieregularne cykle, ale jeśli test owulacyjny wskazał dobrze owulacje to jestem około tydzień przed okresem

Ja również miałam mega słabe kreski 4 dni przed @, beta potwierdziła to co widzialam tylko ja. Talze poczelaj jeszcze chwilę. Chociaż gdyby to były plamienia świadczące o implantacji to po takim plamieniu 48 godzin po możesz zrobić test.
 
Mi właśnie się okres rozkręcił, więc znowu zrobiłam sobie tylko niepotrzebnie nadzieję. Jestem już tym szczerze zdołowana.
Ja czekam na @ przez wywołanie . I po znowu będę się starać. 💓🍎🍎 Nie dołuj się lepiej zobaczyć negatyw. Niż jak ja pozytywny test który jest fałszywy .
 
reklama
Do góry