reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zagnieżdżenie?

reklama
Ale to nie jest wyznacznik owulacji. Pewność daje tylko monitoring u ginekologa. Poza tym zagnieżdżenie zarodka nie wywołuje takich dolegliwości. Jest bezbolesne. A Twoje objawy mogą równie dobrze wskazywać na pms.
Tu się nie do końca zgodzę z Tobą, bo
Ale to nie jest wyznacznik owulacji. Pewność daje tylko monitoring u ginekologa. Poza tym zagnieżdżenie zarodka nie wywołuje takich dolegliwości. Jest bezbolesne. A Twoje objawy mogą równie dobrze wskazywać na pms.
a tu się z Tobą nie zgodzę, ja w grudniu dosłownie miałam objawy jak do okresu czyli ból podbrzusza i ból w lędźwiach tak jak miałam standardowo przy okresie + to co opisuje autorka, ale miesiączka nie przyszła, więc wiedziałam, że było to zagnieżdżanie co potwierdził ginekolog.
 
Tu się nie do końca zgodzę z Tobą, bo

a tu się z Tobą nie zgodzę, ja w grudniu dosłownie miałam objawy jak do okresu czyli ból podbrzusza i ból w lędźwiach tak jak miałam standardowo przy okresie + to co opisuje autorka, ale miesiączka nie przyszła, więc wiedziałam, że było to zagnieżdżanie co potwierdził ginekolog.
To radziłabym ginekologa zmienić, bo zagnieżdżenie NIE BOLI.
 
U nas niestety tak nie ma. :( zrobiłam dziś rano test, jestem 8 dni po owulacji i negatywny. Czy jest jeszcze nadzieja?
Wg mnie szansa i nadzieja jest, ja miałam owulacje 11,12/12 a test ciążowy z bardzo jasną kreseczką zrobiłam 24.12 czyli to było 12 dni po. Najlepiej zrobić tak jak wszyscy mówią w dniu miesiączki. Mi on przypadał na 27.12 i jak wtedy zrobiłam test to już miałam bordową kreskę ☺️
 
To radziłabym ginekologa zmienić, bo zagnieżdżenie NIE BOLI
Po pierwsze to po co taki najazd i takie przeświadczenie. A co powiesz o bólu jak pod miesiączkę i krwawieniu implantacyjnym? Tego też nie ma? Czasem przez to kobieta myśli, że miała „miesiączkę” i nie podejrzewa u siebie ciąży. Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje, więc nie wmawiaj nikomu, że czegoś takiego nie ma.
P.S. Ginekologa mam bardzo dobrego i nie widzę potrzeby zmiany, ale dziękuje za radę ☺️
 
reklama
Po pierwsze to po co taki najazd i takie przeświadczenie. A co powiesz o bólu jak pod miesiączkę i krwawieniu implantacyjnym? Tego też nie ma? Czasem przez to kobieta myśli, że miała „miesiączkę” i nie podejrzewa u siebie ciąży. Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje, więc nie wmawiaj nikomu, że czegoś takiego nie ma.
P.S. Ginekologa mam bardzo dobrego i nie widzę potrzeby zmiany, ale dziękuje za radę ☺️
Nie. Tego nie mowie ze nie ma, ale sam proces zagniezdzenia nie boli. Są objawy jeśli beta hcg rośnie i jest wysoki progesteron wtedy kobieta może mylnie myśleć że zbliża się miesiaczka. Ale nie wmawiajmy że są objawy samego ZAGNIEZDZENIA.
 
Do góry