reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zagraniczna podróż z małym dzieckiem? To możliwe……

  • Starter tematu Alfa Star 1
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A

Alfa Star 1

Gość
Czy macie już zaplanowane wakacje z Waszymi pociechami ???

Co mogłoby Was zachęcić do podróżowania z małymi dziećmi?
 
reklama
Najbardziej zachęciły by mnie atrakcyjne ceny pobytu dzieci, niestety aktualnie za dziecko 3 lenie musimy zapłacić niewiele mniej niż za osobę dorosłą:-(
 
7 w naszym biurze ruszyła promocja Baby Boom, na wybrane hotele mamy bardzo atrakcyjne ceny dla dzieci. promocja obowiazuje do 21 maja. Prosze o przesłanie wiecej informacji dotyczacych wyjazdu na adres e-mail rezerwacja@alfastar.pl z dopiskiem Forum baby Boom, wowczas z przyjemnością przedstawię propozycje cenowe.
Pozdrawiam
Alfa Star
 
A czym się kierujecie, oprócz ceny rzecz jasna , podczas wyboru wakacji z małymi dziećmi?
 
Najbardziej zachęciły by mnie atrakcyjne ceny pobytu dzieci, niestety aktualnie za dziecko 3 lenie musimy zapłacić niewiele mniej niż za osobę dorosłą:-(


to prawda... jeździmy z dzieckiem co roku na zagraniczne wakacje. jak miał 2,5 roku to płaciliśmy dosłownie o kilka zł mniej niż za dorosłego (zwłaszcza przelot). Oczywiście każde nastepne wakacje podobnie.
teraz jak Filip bedzie miał w wakacje 5,5 roku to wogóle pewnie zapłacimy jak za dorosłego, bo większość zniżek kończy się razem z 5 urodzinami. niestety.
ROzumiem, ze dziecko zajmuje miejsce w samolocie, ale napewnie nie zje w hotelu tyle co dorosły.

Ofertę wyjazdu wakacyjnego wybieram przede wszystkim w kryteriach wiarygodności biura podróży, miejsca przyjaznego dzieciom. Bo ceny to już inna bajka i ofery tzw "rodzinne" zazwyczaj są droższe niż standardowe.
 
No własnie, cena przede wszystkim,ale też to czy będę miała co tam robić z dziećmi, czy będę mogła posiedzieć i tylko patrzeć ja się bawią? Nie wychodząc za teren miejsca wakacji?czy żeby się pobawiły będę musiała z nimi ekstra gdzieś jechać? Wygodnie jest wyjść w podkoszulku i powyciąganych gatkach z kubkiem kawy rano przed budynek z dziećmi które wstają zawsze za wcześnie, wsadzić je do piaskownicy, usiąść na krawężniku i mrużąc oczy od porannego słońca oddawać się myślom o tym co by tu z takim pięknym dniem dalej zrobić?
 
Więkoszość hoteli ma zniżki dla dzieci do 12 lat, w promocji Baby Boom cześć z nich zgodziła się na wydłużenie wieku do 15 lat, także myślę że udałoby nam się znaleźć coś atrakcyjnego, a ceny za dzieci przy wycieczkach samolotowych zaczynają się od 590 zł.
Pozdrawiam
Alfa Star
Biuro Podróży Alfa Star
 
a co proponujecie w ciekawej cenie? z wycieczek lotniczych, hotel 4-5* All inclusive. sierpień, na 7 dni, nad morze ciepłe :-). cena do 3 tys/os dorosłą.
kierunek dowolny (oprócz: Egipt, Turcja, Majorka, Cypr, Tunezja, Kreta, Grecja-Chalkidiki). 2 osoby dorosłe+5,5-latek.

i jeszcze pytanie: czy macie oferty wakacji na wyspie Formentra? czy mając w paszporcie pieczątke z Izraela można wjechać do Zjednoczonych Emiratów Arabskich? (ktos kiedys mi mówił, że może być problem)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Muszę przyznać, że to oprócz bardzo zawęża pole poszukiwań :)
Mogę zaproponować np hotel Tossa Beach Center 4* All Inc na Costa Brava w cenie 2899 zł/os, 999 zł dziecko.
Niestety nie posiadamy w ofercie wakacji na wyspie Formentra.
Jeśli chodzi o pieczatkę izraelską to rzeczywiści może być problem z wjazdem do Emiratów
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry