reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zagraniczna podróż z małym dzieckiem? To możliwe……

  • Starter tematu Alfa Star 1
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja natomiast co roku zabieram moja halastre (bo halasliwa ;) ) na wakacje w Egipcie badz Turcji, uwielbiamy to wszyscy - my sie czujemy swobodnie, bo tam masa dzieci (oczywiscie hotele pro-rodzinne wybieramy), dzieci maja duzo atrakcji, nie musze sie martwic o to, ze komus przeszkadzamy nad basenem, na placu zabaw czy podczas posilkow.
oczywiscie, wolalabym, zeby dzieci placily co najmniej polowe mniej, ale zwykle udaje sie nam znalezc oferty dla dzieci ok 1000 mniej, niz za osobe dorosla :)

naprawde polecam, Filipek, jak bylismy w Turcji pierwszy raz, mial 4 miesiace, Maksio - 3,5 :)) a widzialam tez z mniejszymi dziecmi. jako ze karmilam piersia nic im sie nie stalo, ale mysle, ze fakt posiadania czajnika w pokoju badz mozliwosc wypozyczenia termosu z goraca woda na noc (butelkowana gotowana) pozwoliloby i mamie karmiacej butelka na wygodny wypoczynek z maluchem :) a dla starszakow to absolutny raj!!!
 
reklama
Elżbietko o co chodzi z tą pieczątką?
Lapisku pięknie to napisałaś-)
Co do pytania; ja zwracam uwagę na rodzaj plaży musi być piaszczysta, no nie chcemy skończyć w szpitalu, tak jak była na Chorwacji.Koniecznie brodzik, zjeżdżalnie i plac zabaw, duży teren zielony wokół hotelu. Byłyśmy w Joy Pegasos Incekum i o coś podobnego chodzi. Miejscowość nie musi być atrakcyjna-)
 
Ostatnia edycja:
Ja też wyjeżdżam z dziećmi :tak: Moja dzieciaki były już we włoszech , bułgari , za dwa tygodnie lecimy do egiptu . Hotel to fajna sprawa szczególnie z opcją all inclusive . To że nie trzeba robić żarełka , sprzątać :-D:-D samo zajmowanie się dziećmi to juz pikuś :tak: Ale wakacje niestety do tanich nie należą . za dzieciaki zapłaciłam po 1600 zł za sztuke w tym roku :wściekła/y:
 
ja jakos przestalam sie dziwic tym cenom, odkad zrozumialam, ze dziecko placi za bilet na samolot tyle samo, co dorosly praktycznie, a to jest glowna czesc ceny, ze tak sie wyraze. i my wybieramy zwykle hotele min 4 gwiazdkowe w Turcji np i placimy ok 3000/os, a dzieci ok tych 2000, zwykle ponizej, wiec widac, ze hotele naprawde niewiele sobie licza za dziecko, tylko bilety drogie.

mnie martwi natomiast co innego, teraz mam 3 dzieci, i na razie ten najmlodszy jest malutki i moze spac na dziecinnym lozeczku, za rok, jak cie moge jeszcze tez; ale wiem, ze w wielu hotelach bedzie problem, zeby pelnowymiarowa dostawke miec i miec pokoj 2+3! to mnie martwi bardzo! Alfa star, czy to faktycznie problem, czy sobie cos uroilam?
 
Antila, a no chodzi o to, że byłam w Izraelu, mam w paszporcie pieczątkę i ponoć mogą mnie nie wpuścić do Emiratów (Izrael się nie lubi z Emiratami i mogą mnei wziać za szpiega :eek:)
co do plaży - najlepsze piaszczyste to w PL :-D. a na serio - ja zawsze wiecej płące za wakacje, bo szukam extar plaży, a później okazuje się, że młody woli basen:evil:

ayene, może jakeis pokoje extra rodzinne? czy dwupokojowe apartamenty?

alfa star - czy macie coś ciekawego w Portugalii? najlepiej lądowej. albo Korsyka? Włochy? Francja - Lazurowe wybrzeże?
samolotem
 
Niestety hoteli z opcją zakwaterowania rodziny 2+3 jest zdecydowanie mniej, ale nie jest to niemożliwe:)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry