reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zagrożona Ciąża Warszawa i Okolice

Dołączył(a)
3 Grudzień 2016
Postów
7
Witam!
Jestem nowa na forum. Mam dwójkę dzieci i wlasnie sie dowiedziałam, ze zostanę mama po raz trzeci.
Dwie poprzednie ciąże były zagrożone. Rodziłam za granica. Ta tez bedzie zagrożona ze względu na krótka szyjkę macicy. Szukam lekarza ktory specjalizuje sie w tych sprawach i bedzie w stanie założyć mi szew metoda Shirodkara.
 
reklama
Zadzwoń do profesora Debskiego. Tylko że nie jestem pewna czy taki szew by Ci założył trzeba by spytać.
Możesz postarać się dostać do poradni K na Bielańskim tam też przyjmuje jego żona na NFZ. Wizyta prywatna i nich jest bardzo droga.
 
Nie jestem wcale obyta w systemie prowadzenia ciąży w Polsce. Co mam zrobic zeby dostać sie do tej poradni? Zadzwonić tam czy skierowanie miec? Jeśli tak to od kogo- rodzinnego lekarza?
 
Do poradni K możesz zadzwonić i umówić się telefonicznie bez żadnego skierowania tylko poatrz w Internecie na wykaz lekarzy. Tylko nie wiem jaki bedzie czas oczekiwania. Powiem wprost ja chodzilam prywatnie do profesora Debskiego bo w moim miescie chcieli mi najlepiej wsztstko powycinac w narzadach to jedna wizyta ok 400 zl.mnie kosztowała, (musialam z wielu rzeczy zrezygnowac zeby jechac na wizyte)ale jego małżonka jest również bardzo dobrym specjalistą i bierze o wiele mniej bardzo sympatyczna kobicinka. I ona 3 lata temu przyjmowała w poradni K a czy teraz przyjmuje to nie wiem. Powiem również w skrócie ze u nich pacjentki z zagrożona ciążą albo ciąża wysokiego ryzyka to norma.
 
Ja tez chodzę do Debski Clinic i polecam. Faktycznie jest drogo, ale moim zdaniem warto. Wada przy zapisywaniu sie do prof Debskiego sa opóźnienia i kolejki, mozna czekać dwie godziny na wizytę.
 
U profesora byłam na wizycie przed druga ciaza, bo w pierwszej ciazy miałam niewydolność ciesniowo-szyjkowa i szew zalozony w 24 tygodniu, wiec chciałam wiedzieć, co mi zaproponuje w razie drugiej.
Powiedział, ze założy szew.
Kiedy zaszłam w druga ciąże, akurat prof był na urlopie, wiec zapisałam sie do innego lekarza z jego kliniki, cena wizyty 300 zł, nie ma takiej kolejki i opóźnień, wiec to spory plus.
 
U profesora byłam na wizycie przed druga ciaza, bo w pierwszej ciazy miałam niewydolność ciesniowo-szyjkowa i szew zalozony w 24 tygodniu, wiec chciałam wiedzieć, co mi zaproponuje w razie drugiej.
Powiedział, ze założy szew.
Kiedy zaszłam w druga ciąże, akurat prof był na urlopie, wiec zapisałam sie do innego lekarza z jego kliniki, cena wizyty 300 zł, nie ma takiej kolejki i opóźnień, wiec to spory plus.

Co dobry lekarz to lekarz. Choć jak ja do niego jeździłam to opóźnienia były nawet 3 godzinne ale się czekało i nie narzekalo.
 
reklama
Ja czekania bardzo nie lubie, bo przed każda wizyta jestem maksymalnie zestresowana, a czekanie zwiększa stres.
Ale to jest bardzo dobry specjalista i kolejki sa zrozumiałe. Chociaz ma specyficzny sposób bycia, który nie każdemu odpowiada, trzeba zaznaczyć,
 
Do góry