reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zagrożona Ciąża Warszawa i Okolice

reklama
U profesora byłam na wizycie przed druga ciaza, bo w pierwszej ciazy miałam niewydolność ciesniowo-szyjkowa i szew zalozony w 24 tygodniu, wiec chciałam wiedzieć, co mi zaproponuje w razie drugiej.
Powiedział, ze założy szew.
Kiedy zaszłam w druga ciąże, akurat prof był na urlopie, wiec zapisałam sie do innego lekarza z jego kliniki, cena wizyty 300 zł, nie ma takiej kolejki i opóźnień, wiec to spory plus.
Dr Debski zakładał Ci szew? Jaki miałaś ten szew? McDonalda?
 
Powiem Ci tak. Zapytać się możesz albo na Bielanach albo w jego klinice. To jest specjalista na skalę krajową więc za pewne i taki szew zakłada jaki chcę. Kobiety z całej Polski przyjeżdżają i nawet zza granicy. Z czystym sumieniem go polecam i jego klinikę.
 
reklama
reklama
Do góry