reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zajęcia dla dwulatków

moooma

lipiec/sierp.05 styczeń09
Dołączył(a)
22 Styczeń 2005
Postów
396
Miasto
Warszawa
Witajcie, ostatnio poszukiwałam zajęc takich godzinnych dla mojej dwuletniej Gabryśki, bo mam wrażenie ,że nudzi jej się ze mną w domu ......... a poza tym bardzo lubi dzieci i stwierdziłam ,że może warto byłoby zapisac ją na coś. I stwierdziłam ,że trudno jest znaleźc cos i to w przyzwoitej cenie.I po wielu dniach poszukiwań znalazłam!!!! I jutro idziemy na pierwszą rytmikę w Domu Kultury na Brożka (Wrszawa) 60 zł na miesiąc 2razy w tygodniu.

Nie znalazłam tutaj podobnego wątku....... a może źle szukałam.... , w każdym razie fajnie byłoby gdybyśmy wszystkie tutaj wpisały lub wpisali...miejsca gdzie nasze dzieci chodzą na zajęcia i jaka jest cena tych zajęc i czy jesteście zadowolone/zadowoleni z nich. (o ile nie jest to łamaniem jakigegoś regulaminu, czegoś np.w stylu reklamy).
A czy ja jestem zadowolona to napiszę jutro jak będziemy po....... a właśnie mam nadzieję, że nas przyjmą , bo to od 2,5 roku a Gabryśka ma 2 lata i miesiąc... To juz indywidualnie z instruktorką rytmiki mamy ustalic.....
Pozdrawiam i zachęcam do wpisów....... przyda się to napewno rodzicom poszukującym takich zajęc.......
 
reklama
No i odpowiem sobie na posta:
Więc byłyśmy na zajęciach , rytmika fajna,aczkolwiek gabryśka nie robiła z wielką chęcią wszystkiego co Pani zaproponowała....... gabryśka była najmłodsza w całej grupie i pani prowadząca powiedziała, że nieźle rokuje na przyszłośc..... a po rytmice były zajęcia plastyczne...., dzieci fajnie malowały farbami, i tu Gabryśka chętniej pracowała. taki blok zajęc trwa ok 90 min.i kosztuje 60 zł., można chodzic na samą rytmikę wtedy 40 zł, lub na samą plastykę 20zł. Ogólnie bardzo miłe zajęcia dla maluszków. Po pierwszych zajęciach polecam.....
 
Moona uważam że wątek świetny Miejmy nadzieje że inne mamy też cos tu skrobną;-):tak:Moja Julka jest praktycznie w wieku twojej córci .Też chętnie bym posłałaja na dodatkowe zajęcia bo równiż ciągnie ją do dzieci a na naszym osiedlu niestety nie ma ich za wiele. Niestety w moim mieście nie zauważyłam żeby takowe zajęcia organizowano .No coz zostanie nam przedszkole za rok jeśli oczywiście Julke przyjma bo ja jestem na wychowawczy a w lutym urodze następne dziecko a wiadomo że dzieci mam w domach maja na przedszkole nikłe szanse.Może pomyślę o pływalni dla maluszków i o angielskim metoda Helen Doron zobaczymy. Chyba że w końcu ktryś z domów kultury postanowi zorganizowac coś dla takich małuchów;-)
 
dawna cloe szkoda , że nie ma u was takich albo podobnych zajęc , bo sa fajne. dzisiaj byłyśmy drugi raz i byłam zaskoczona moim dzieckiem. Biegała z innymi dziecmi, tańczyła , śpiewała , grała na bębenku i nie musiałam jej właściwie do tego zachęcac....... Było super i nie wyła , bo na poprzednich zajęciach popłakała sobie troszkę , ale byc może dlatego ,że to było cos nowego dla niej , nie sprawdzonego.wiem ,A była też oczywiście dzisiaj plastyka - zaj plastyczne , tam też super pracowała , rysowała kredkami , wycinała nożyczkami i fajnie było , nawet sie nie spostrzegłyśmy jak minęło 2razy po 45 minut... Także z czystym sumieniem jeszcze raz polecam mamuśkom i ich dzieciom , niekoniecznie dwulatkom, starsze tez przychodzą, te zajęcia.
No kobietki wpiszcie tu coś............ , nie ma zbyt dużego zainteresowania tum tematem..................
A może w złym miejscu rozpoczęłam ten wątek......

dawna cloe myślę ,że pływalnia też będzie super atrakcją dla Twojej Julci
Ja z G. też kilka razy byłam na basenie, było super,ale niestety zbyt często nie możemy sobie na to pozwolic, jest to dla nas zbyt kosztowna atrakcja.....buuuuuu
 
witam

super watek, wlasnie sie zastanawialam nad zalozeniem identycznego:-)

moooma a gdzie jest ul. Brozka?:-p

oprocz rytmiki, plywalni i jezykow zastanawialyscie sie nad czyms?

ja sie zastanawiam nad jakims sportem ale nie bardzo wiem w jakim wieku dzieci mozna zapisywac np na lyzwy ?

wiecie cos na ten temat?
 
Atol zapewne nie wczesniej jak małe będzie umiało łapać równowagę no i będzie chciało słuchać instruktora Myślę że tak około czterech lat Choć dla niektórych i to byłoby za szybko. Pamiętam że kiedyś u nas była organizowana grupa taneczna dla takich maluszków Musze sie dowiedzieć co i jak
 
witam

super watek, wlasnie sie zastanawialam nad zalozeniem identycznego:-)

moooma a gdzie jest ul. Brozka?:-p

oprocz rytmiki, plywalni i jezykow zastanawialyscie sie nad czyms?

ja sie zastanawiam nad jakims sportem ale nie bardzo wiem w jakim wieku dzieci mozna zapisywac np na lyzwy ?

wiecie cos na ten temat?

Atol ul. Brożka jest na Woli na kole , prostopadła do ul. Deotymy.
Jestem bardzo zadowolona z tych zajęc. Poznaję na nowo tam swoje dziecko....
Myślałam o łyżwach, ale to dopiero zimą , o ile uda mi sie kupic dla niej taki mały rozmiar (23 no maks. 24) bo nigdzie nie widziałam a też już się rozglądałam. Ale nie na zajęcia . Przy Wola Parku jest każdej zimy bezpłatny wstęp na lodowisko i chciałabym by troche tak sobie pojexdziła i czy wogóle uda jej się jeździc , czy złapie równowagę....... no zobaczymy...........
A tak apropo jeszcze różnych zajęc, słyszałam że do Kolorado (tam jest sala zabaw ) dzieci do lat trzech mają bezpłatne wejście i myślę ,że tam tez będziemy bywac jak zrobi się zimno..............
A i cieszę sie ,że wątek coraz bardziej cieszy się zainteresowaniem....
P{ozdrawiam.
 
Witam!

Ja właśnie jestem na etapie poszukiwań zajęć dla dwulatków. Niestety jestem załamana, bo u mnie w mieście nic nie ma dla tak małych dzieci :no::no::no: ale wiocha :wściekła/y:

Jak jest jakaś mama z Radomia i słyszała coś o fajnych zajęciach dla małych dzieci będę bardzo wdzięczna za informację. Może jakieś małe przyosiedlowe kluby coś organizują, a ja nawet nie wiem o ich istnieniu i dlatego nic nie znalałam :confused2:

Ps. moooma bardzo fajny wątek :tak::tak::tak:
 
Sewa a spróbuj podzwonic po Domach Kultury i popytac o takie zajęcia. Często też są zajęcia dla dzieci od 3 lat ale w drodze wyjątku przyjmuja i dwulatki. To jedyne co moge ci poradzic. Tak tez i przyjęli moją Gabryśkę na zajęcia...
 
reklama
moooma będę próbowała. Dzięki.
Ale i tak czekam na mamę z Radomia, która znalazła coś fajnego dla swojego dziecka i jest zadowolna.
 
Do góry