reklama
  1. Szukasz niebanalnych prezentów. Zobacz, o potrafią wyczarować babyboomowe mamusie. Sama tworzysz unikalne rzeczy? Napisz do mnie! czekam na maila od ciebie. aniaslu

Zamknij powiadomienie

Zajęcia dla dzieci - ferie zimowe

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez Arkadio80, 10 Styczeń 2018.

1. Arkadio80

Arkadio80 Zaciekawiona BB

Cześć, czy ktoś z forumowiczów ma może jakies informacje apropo zajęć "pozalekcyjnych" dla małych dzieci? Chodzi mi o Szczecin:)

2. Krystek99

Krystek99 Początkująca w BB

hmmm, ja z dzieckiem chodze do artyzu i z tego co wiem, to oni szykują jakies półkolonie czy coś w tym stylu na ferie. Moze warto odwiedzić in funpage na Facebooku i dowiedziec sie wiecej.

3. reklama
  4. Zależy w jakim wieku masz dziecko. Dla 3 latka ja polecam zajęcia Socatots. Ostatnio wysyłam na nie mojego męża i zauważam,że to świetnie robi dla ich relacji. Maż jest zdecydowanie bardziej zaangażowany w jego wychowywanie.

5. Krystek99

Krystek99 Początkująca w BB

teraz to pewnie juz po czasie dawno, ale jeżeli nadal poszukujesz zajęć dla dziecka to fajnie byłoby sie zastanowić nad musicalem :) to troszke inne spedzanie wolnego czasu, ale nadal dziecko sie rozwija i to w kilku kierunkach na raz :)

6. Krasula

Krasula Zaciekawiona BB

tu podpowiem, może nie zajęcia,w których dziecko bedzie brało udział, a raczej sposób na spedzenie niedzieli - warto wybrać się na przedstawienie Bajgrania, robią naprawe dobrą robote i dzieci zawsze wychodzą zadowolone :)

7. Arkadio80

Arkadio80 Zaciekawiona BB

dzięki dzięki, to zawsze dobre na początek, ale licze na więcej propozycji :D

Poleć forum