reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zajęcia dla dzieci - ferie zimowe

Arkadio80

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Lipiec 2017
Postów
41
Cześć, czy ktoś z forumowiczów ma może jakies informacje apropo zajęć "pozalekcyjnych" dla małych dzieci? Chodzi mi o Szczecin:)
 
reklama
hmmm, ja z dzieckiem chodze do artyzu i z tego co wiem, to oni szykują jakies półkolonie czy coś w tym stylu na ferie. Moze warto odwiedzić in funpage na Facebooku i dowiedziec sie wiecej.
 
Zależy w jakim wieku masz dziecko. Dla 3 latka ja polecam zajęcia Socatots. Ostatnio wysyłam na nie mojego męża i zauważam,że to świetnie robi dla ich relacji. Maż jest zdecydowanie bardziej zaangażowany w jego wychowywanie.
 
teraz to pewnie juz po czasie dawno, ale jeżeli nadal poszukujesz zajęć dla dziecka to fajnie byłoby sie zastanowić nad musicalem :) to troszke inne spedzanie wolnego czasu, ale nadal dziecko sie rozwija i to w kilku kierunkach na raz :)
 
Do góry