reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajęcia dla dzieci i mam w Lublinie

Z ulotek ze skrzynki pocztowej :-)
Klub Szczęśliwych Maluchów. Szczęśliwa 1, os. Czuby (Skarpa) - opieka dzienna i popołudniowe zajęcia dla dzieci i rodziców, strona Klub Szczęśliwych Maluchów - Prywatna opieka nad dziećmi
oraz na moim osiedlu czyli Osiedle Słoneczny Dom przy Fulmana
Klub Malucha Promyczek, niestety mam tylko nr telefonu 81 460 87 97
Oba miejsca znam tylko z ulotki, nie byłam nie widziałam.
 
reklama
Z ulotek ze skrzynki pocztowej :-)
Klub Szczęśliwych Maluchów. Szczęśliwa 1, os. Czuby (Skarpa) - opieka dzienna i popołudniowe zajęcia dla dzieci i rodziców, strona Klub Szczęśliwych Maluchów - Prywatna opieka nad dziećmi
oraz na moim osiedlu czyli Osiedle Słoneczny Dom przy Fulmana
Klub Malucha Promyczek, niestety mam tylko nr telefonu 81 460 87 97
Oba miejsca znam tylko z ulotki, nie byłam nie widziałam.

Nie orientujecie sie moze jakie sa oplaty???!!!
 
Cześć dziewczyny a może któraś z was uczęszczała albo uczęszcza na basen i może polecić jakieś fajne placówki.:-)
 
Witam,

Na Nadbystrzyckiej 30Ł(wjazd w uliczkę przy Groszku lub parking przy czarnej hali politechniki lubelskiej) otwiera się nowy klub malucha "Zaczarowany las". Klub prowadzi dzienną opiekę nad dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 3,5 roku. :) Duże pomieszczenia, miła atmosfera, miłe, fachowe ciocie :). Fajna sprawa dla rodziców, których dzieci nie dostały się do przedszkoli i żłobków.
 
Cześć!
A ja wszystkim serdecznie polecam zajęcia dla dzieci od1 do 5 lat w Lublinie w Klubie Edukacji Uśmiech Dziecka na ul.Wyżynnej 12 tel.504 005 129
Pozdrowionka:-):-D
 
Cześć dziewczyny a może któraś z was uczęszczała albo uczęszcza na basen i może polecić jakieś fajne placówki.:-)

Ja również bardzo polecam Głęboką i basen akademii rolniczej (czyli Uniwersytetu Przyrodniczego). Od pół roku chodzimy tam na zajęcia prowadzone przez Boboswim i jesteśmy bardzo zadowoleni na czele z naszym synkiem. Zaczęliśmy chodzić jak mały miał chyba ok pół roku, ale pojawiają się i dzieciaczki 3-miesięczne! Grupy są na ogół mniej więcej dopasowane do wieku dzieci.
O Motyczu też słyszałam, że ok. Moja koleżanka chodzi tam ze swoją córeczką.
 
reklama
Klub Szczęśliwych Maluchów. Szczęśliwa 1, os. Czuby (Skarpa) - opieka dzienna i popołudniowe zajęcia dla dzieci i rodziców, strona Klub Szczęśliwych Maluchów - Prywatna opieka nad dziećmi

Dziewczyny, czy któraś z Was posłała może swoją pociechę do tego klubu? Albo może słyszałyście jakieś opinie na temat tego klubu? Zapisujemy tam naszego 1,5-rocznego synka (za bardzo nie ma wyboru) i chciałam się dowiedzieć czegoś z perspektywy rodziców, którzy mają takie doświadczenia na swoim koncie.
 
Do góry