reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajęcia dla dzieci i mam w Lublinie

niestety ja nie mam doświadczenia z tym klubem :) ostatnio się zastanawiam czy lepiej dziecko posłać do takiego klubu czy zatrudnić nianię.... nawet nie wiem jak wyglądają takie kluby moze warto się tam wybrać i obejrzeć ten punkt ?? może Panie zrobią taką mini prezentację ;)
 
reklama
Jeśli rozwazasz wyslanie swojego malucha to klubu, to jasne ze warto sie tam wybrac wczesniej i obejrzec sobie takie miejsce! Panie opiekunki bardzo chetnie zapraszaja rodzicow :) My bylismy z naszym synkiem (od razu moglismy sprawdzic jak reaguje na wieksza gromade dzieciaczkow), jak te panie podchodza do dzieciakow, jak reaguja w roznych sytuacjach. Poniewaz juz zdecydowalismy sie na ten klub, w ostatni tydzien sierpnia jestesmy zaproszeni na "adaptacje", tj wizyty w klubie naszego synka na 1-3 godziny w towarzystwie rodzica, co by mial czas spokojnie zapoznac sie z paniami, dziecmi, nowym miejscem... mam nadzieje, ze tydzien wystarczy...
niestety ja nie mam doświadczenia z tym klubem :) ostatnio się zastanawiam czy lepiej dziecko posłać do takiego klubu czy zatrudnić nianię.... nawet nie wiem jak wyglądają takie kluby moze warto się tam wybrać i obejrzeć ten punkt ?? może Panie zrobią taką mini prezentację ;)
 
Osobiście polecam Klub Przedszkolaka "Educo" w Lublinie. Zajęcia są bardzo rozwijające a zabawa wspaniała. Moja córcia wstaje rano i nie może się doczekać kiedy już będzie w klubie;) W ofercie mają też zajęcia popołudniowe dla dzieciaczków z różnych dziedzin, np: muzyczne, plastyczne, wczesne czytanie itp. Szczerze polecam bo sprawdziłam na własnym dziecku;)
Witamy na stronie Educo
 
Tysiaaa, jeśli dobrze rozumiem informacje na stronie Educo, to nie jest to placówka typu klub malucha/ prywatny żłobek? Zdaje się, że nie zajmują się tam taką dzienną opieką nad dziećmi poniżej 2. roku życia?
 
Wydaje mi się, że przyjmują też dzieciaki, które nie skończyły jeszcze dwóch lat ale z rodzicami. Ale na sto procent nie jestem pewna. Na pewno nie jest to rodzaj żłobka, raczej coś w stylu "przed-przedszkole";) a jeśli interesują Cię szczegóły, to musisz zadzwonić, wtedy wszystko Ci powiedzą:)
P.S. Wiem, że trwają zapisy na nowy rok przedszkolny, więc trzeba się spieszyć:)
 
Jesteśmy na razie po tygodniu "adaptacji" w Klubie Szczęśliwych Maluchów na Skarpie. Wciąż jestem pewna obaw, bo od środy w przyszłym tygodniu nasz synek ma już tam zostać sam na cały dzień a jakoś nie wydaje mi się, żeby był tym pomysłem zachwycony (gdyby wiedział, co go czeka...). Z drugiej strony obserwując inne dzieci, które są już tam od jakiegoś czasu, przekonuję się, że jest im tam dobrze, mają określony rytm dnia, panie organizują różne zabawy i na pewno mają co robić.
Ostatnio usłyszałam od znajomej mamy o bardzo ciekawym przedszkolu dla maluchów już od 2. roku życia: Moje przedszkole Tym bardziej mnie zainteresowało, że w podejściu do dzieci opiekunki wykorzystują metodę M. Montessori. Z pewnością będziemy dowiadywać się więcej o tym przedszkolu i jak nasz synek jeszcze trochę podrośnie (na razie niedługo skończy 1,5 roku) poważnie rozważymy to miejsce.
 
reklama
Witam

Moja corka chodzi do PROMYCZKA na FULMANA , jest bardzo fajnie w lecie jest ogrodek, 2 pokoje sypialne dla dzieci - atmosfera bardzo mila - ja sobie chwale i to bardzo
 
Do góry