reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajęcia dla dzieci i mam w Lublinie

reklama
Cześć, ja też jestem zainteresowana tym tematem. Mam malucha 5 lat, chciałabym wysłać go na dodatkowe zajęcia. Jest jedynakiem dlatego dobrzebyłoby żeby nauczył się przebywać z innymi dziecmi nie tylko w przedszkolu. Znacie w Lublinie takie miejsca?
 
Wiem, że zajęcia adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków organizuje przedszkole Strumyk - zajęcia są odpłatne. Ja poszukuje zajęć dla dwulatki, którą rozpiera energia, niestety nie mogę nic zlokalizować przystępnego - nie chcę zapisywać się na rok szkolny cały, wystarczy mi wyjście raz na jakiś czas a takich niestety jeszcze nie znalazłam.
 
Na Rzemieślniczej 19 (obok Tesco) jest Klub Educo, są tam ciekawe zajęcia dla dzieciaków, które odbywają się w formie warsztatów, moje dziecko chodzi w piątek na 3 godzinny blok, ale wiem, że też są godzinne zajęcia, a rano jest tam Klub przedszkolaka. to jest numer do Pani, która prowadzi Educo i zawsze udziela wszystkich informacji- P. Dorota 508322017.
 
reklama
Witam
w lutym zaczynaja sie zajecia teatralne dla maluchow i starszakow prowadzone przez aktorow z teatru andersena. Sala zabaw bugi przy ul. fabrycznej 2 - budynek galerii gala.
 
Do góry