reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zajęcia dla kobiet w ciąży Kraków

M@lly

Moderator
Członek załogi
Dołączył(a)
18 Lipiec 2018
Postów
8 715
Cześć. Chciałabym zapisać się na zajęcia dla kobiet w ciąży. Myślałam o jodze albo basenie ale szczerze nic sensownego nie znalazłam. Przez covid dużo zajęć jest odwołanych. Aktualnie jestem 16+2 i chciałabym już zacząć ćwiczyć a wiem że bardziej wymagające zajęcia nie są da mnie. Przed ciążą nie ćwiczyłam za dużo. Dużo spaceruje 3-10km dziennie. A może któraś z was uczęszcza na zajęcia i mogłaby coś polecić?
 
reklama
Osobiście nie chodziłam na zajęcia, ćwiczyłam w domu w wolnej chwili jak synek spał. W ciąży z synkiem nie mogłam ćwiczyć, choć miałam ogromne plany. Na necie jest dużo programów dla kobiet w ciazy
 
Osobiście nie chodziłam na zajęcia, ćwiczyłam w domu w wolnej chwili jak synek spał. W ciąży z synkiem nie mogłam ćwiczyć, choć miałam ogromne plany. Na necie jest dużo programów dla kobiet w ciazy
Nie mam motywacji to ćwiczenia w domu. Chodzę jeszcze do pracy i nie zmuszę się do ćwiczeń w domu. Więc wolałaby gdzieś się zapisać. Znalazłam tylko jedne zajęcia z jogi dla kobiet w ciąży ale są w godzinach kiedy chodzę do gina więc odpada
 
W pierwszej ciąży chodziłam na zwykłe zajęcia z rozciągania, są dostępne na każdej silce, informowałam instruktora zawsze przed zajęciami. W tej ciąży jestem już mądrzejsza i nie rezygnowałam z aktywności tak nagle nagle. Trenowałam w pierwszym trymestrze crossfit potem koronawirus zniszczył mi plany i trenowałam w domu na mini siłowni dalej siłowo ale już z mniejszą intensywnością i mniejszym obciążeniem. Teraz w trzecim trymestrze chodzę normalnie na siłkę robię dalej trening siłowy ale z jeszcze mniejszym obciążeniem i intensywnością, sporo ćwiczeń jest z podparciem kręgosłupa dodatkowo, w pozycji siedzącej lub na czworaka

Kluby przyjazne do głównie platinium plaza tam jest mi najswobodniej lub tam koło klimeckiego
 
Do góry