reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zajęcia dla kobiet w ciąży

natkaPolka

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
18 Lipiec 2016
Postów
142
Dziewczyny , szukam zajęć dla kobiet w ciąży typu joga w Poznaniu ? Cos zeby sie poruszać i wyrwać trochę z domu, ale wiadomo dostosowane do ciąży, polecacie cos ? Moze ktoś chciałby sie wybrać razem ze mną ? Jestem dopiero w 9 tc, planuje wyjścia w II trymestrze :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie zupełny początek ciąży ale na pewno będę się starała być aktywna. Trzeba znaleźć jakieś fajne zajęcia:) intryguje mnie Link do: HOME bo i fitness i zajęcia dla dzieci i szkoła rodzenia, ale zakładka dla kobiet w ciąży jeszcze underground construction. Z jakiego rejonu Poznania jesteś?
 
1471001768-c1oocx.jpeg


1471001780-430dv4.jpeg


1471001788-tgpw5c.jpeg


Co myślisz ? :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podbijam temat. Wrzesień zbliża sie dużymi krokami, a wraz z nim rozpoczynają sie rożne zajęcia. Chętnie sie poruszam :) ktoś chętny ? :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Poszukajcie w szkołach rodzenia. Zawsze jest jakaś gimnastyka dla kobiet w ciąży :)
Ja chodziłam do SR Alma Matter, ale gimnastyka i joga z tego co pamiętam była rano też.
 
Do góry