reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Jesteś rodzicem wspierającym dziecko w rozwoju? I bardzo pięknie. Przez najblizsze 10 tygodni wesprzemy cię w twoich działaniach. Wskakuj na Farme Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Natto: Zdobądź nagrody!

Koniecznie wyślij dziecko na bezpłatną lekcję gotowania online. 23 kwietnia 2021 r. godz. 15:30 - Gotowanie z dziećmi - Katia Roman Trzaska Little Chef Możecie obejrzeć na żywo lub odtworzyć później: Idę gotować!

Bardzo ważny webinar dla rodziców dzieci 0-10 lat o 27 kwietnia 2021 r. godz. 9:30 - webinar - Jak jedzenie wpływa na prawidłowe mówienie? z logopedką Agnieszką Stefaniak - Sołygą (wiem, że niektóre z was ją uwielbiają tak jak ja) Porozmawiamy np. o nadwrażliwościach sensorycznych, wybredności, kształtowaniu mowy. Możecie obejrzeć na żywo lub odtworzyć później: Włączam sobie powiadomienie!

Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Zajęcia dodatkowe dla dzieci? Czy są potrzebne? Jak sądzisz?

DarkAsterR

Fanka BB :)
Moja córka dwujęzyczna, nie potrzebuje dodatkowych zajęć.
Ale znajdę jej jakieś zajęcie ruchowe. Tez patrzę na tance, znalazlam odpowiednia szkole. Czekam na odzew.
Bulek jeszcze za mały na jakiekolwiek dodatkowe zajęcia. Jeszcze nie wiem co mu będzie bardziej odpowiadało, zajęcia ruchowe czy umysłowe.
Staram się wybierać tak, żeby miały mozliwosc kontynuowania hobby nawet po pójściu do szkoły.
Poki co córce wybrałam jedna rzecz. Dzieciństwo to tez możliwość nic nie robienia, samodzielnego rozwijania wyobraźni i najzwyklejszego na świecie odpoczynku.

reklama
Wszystko zależy , czy maluszek lubi takie zajęcia ... oraz od (braku) umiaru rodziców. 1-3 dodatkowe, to OK, ale 5-7+... to norma stachanowska wymuszana na dzieciach. ;-)

Zajęcia dodatkowe są wręcz wskazane dla dzieci. Myśle, że zdecydowanie warto zapisać dziecko na dodatkowe aktywności, w zależności w czym dziecko czuje się lepiej. Mogą być sportowe, artystyczne itp. Dzieci uczą się tam nowych rzeczy, ale tez poznają ludzi z różnych kręgów, co pozwala im się rozwijać na różnych płaszczyznach.

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
U Zajęcia dodatkowe dla dzieci Potrzebuję porady 8
L Zajęcia dodatkowe dla dzieci w Gdańsku Trójmiasto 0
T Zajęcia dodatkowe dla maluchów w Warszawie Warszawa 3
michalinakrawiec2387 Zajęcia dodatkowe? Jakie wybrać? Początek szkoły 2
S Zajęcia z niemowlakiem na basenie Potrzebuję porady 1
K Zajęcia dodatkowe w przedszkolu Przedszkolaki 26
ola652 czy wasze dzieci uczęszczają na zajęcia dodatkowe? Trzylatki 37
K zajęcia dodatkowe po szkole - co polecacie? Początek szkoły 76
Sorga Zajęcia dodatkowe :) Dzieci urodzone w czerwcu 2007 9
naja zajęcia dodatkowe..? Trzylatki 41
M ZAJĘCIA DODATKOWE Przedszkola 32
M Zajęcia dla kobiet w ciąży Kraków Przyszłe mamy 3
A zajęcia muzyczne dla przedszkolaków Przedszkolaki 5
megalija Joga/fitness/pilates i inne zajęcia na multisporta w Warszawie Warszawa 5
A Zajęcia dla dzieci - ferie zimowe Trzylatki 4
M zajęcia adaptacyjne do przedszkola Szczecin 0
patrycja017 zajęcia pozaszkolne Przedszkolaki 12
D Zajęcia rozwijające dla dzieci 1-3 lat Kraków 0
Gagatka88 Zajęcia sportowe dla kobiet w ciąży Trójmiasto 3
natkaPolka Zajęcia dla kobiet w ciąży Poznań 9
P PracZabaw - zajecia dla dzieci, co-working dla rodziców - Katowice Ogłoszenia tylko tutaj 0
magdaka88 zajęcia dla dzieci w Olsztynie? Przedszkolaki 0
Nurias Zajęcia dla kobiet w ciąży przygotowujące do porodu Trójmiasto 2
J Są jakieś zajęcia sportowe dla dwulatków? Roczniaki i dwulatki 2
maruda202 Zajęcia ruchowe dla przyszłych mam Kraków 1
malygeniusz Wakacje Małego Geniusza 2016 - półkolonie z najbogatszym programem w Szczecinie Szczecin 0
czar_dzieci Zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych dzieci wraz z rodzicami Bydgoszcz 0
T zajęcia w przedszkolu Przedszkolaki 2
J Zajęcia Adaptacyjne dla dzieci w wieku od 2 do 3 lat! Zapraszamy! Ogłoszenia tylko tutaj 0
P Bon na zajęcia dla dzieci w wieku 5-9 lat - dochód na Wielką Orkiestrę Trójmiasto 0
C fitness bądź zajęcia na basenie dla ciężarnych Potrzebuję porady 3
O Zajęcia przygotowujące do przedszkola Warszawa Potrzebuję porady 0
ulisia Zajęcia muzyczne dla dzieci, kobiet w ciąży i młodzieży Ogłoszenia - Wrocław 1
P Zajęcia dla dzieci w wieku od 1,5 do 6 lat :) Ogłoszenia - Trójmiasto 0
P Ciekawe zajęcia dla dzieci w domu Początek szkoły 29
F bpłatne zajęcia dla dzieci od 6 lat - warsztaty z robotami Ogłoszenia Bydgoszcz 0
E Zajęcia międzykulturowe dla dzieci o Indiach - Indyjski Kalejdoskop Ogłoszenia - Warszawa 0
kurczak1305 Zajęcia,zabawy z naszymi dziećmi Archiwum maj 2010 7
E Zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych :) Ogłoszenia - Łódź 1
B Wakacyjne zajęcia adaptacyjne Wrocław Małe Wielkie Skarby Ogłoszenia tylko tutaj 0
B Wakacyjne Zajęcia Adaptacyjne w Małe Wielkie Skarby Ogłoszenia - Wrocław 0
L Szkoła Tańca Lilla House- zajęcia dla aktywnych kobiet oraz dzieci Łódź 0
A Akademia Ciekawej Matematyki zaprasza na zajęcia dla dzieci i młodzieży Ogłoszenia - Warszawa 0
C Zajęcia dla rodziców z dziećmi Ogłoszenia tylko tutaj 0
A RUCH ROZWIJAJĄCY W.Sherborne- Zajęcia dla Mam z dziećmi Ogłoszenia - Warszawa 1
G Zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 0-2 lata Ogłoszenia - Warszawa 0
ivka76 Psie Pole - zajęcia edukacyjno-rozwojowe dla dzieci od 2 lat Ogłoszenia - Wrocław 0
madelaine&pascal "Pierwsze Kroki Przedszkolaka" - zajęcia adaptacyjne Ogłoszenia - Wrocław 0
E Kreatywne zajęcia, opieka, imprezki i warsztaciki oraz Klub dla mam ;) Ogłoszenia - Łódź 4
C ZAJĘCIA DLA MALUSZKÓW w Cotton Mill Ogłoszenia - Łódź 0