reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zajęcia dodatkowe dla dzieci? Czy są potrzebne? Jak sądzisz?

reklama
Taka piękna pogoda, a my chorzy i w domu. 🥺 Jeszcze dobiłam dziecko, bo podziębionego, nie do końca zdrowego wyciągnęłam na dwór. Niby pół godzinki, a go zawiało. Przeziębienie wróciło, a było już tak dobrze. Ma dudniący, mokry, paskudny kaszel. Szajs! Jaka jestem na siebie zła. Już szło ku dobremu. Myślę, że mały nawet i z kości w parku by się ucieszył. Dodatkowo tam są pawie, a on kocha wszystko co żyje. Zanim wyzdrowiejemy będzie zima, paskudnie i mokro.
Ale Ty tak cały czas z przeziębionym dzieckiem w domu? Ja wychodzę normalnie na podwórko jak mają tylko katar czy kaszel. Synka raz z gorączką wzięłam na 5 minut, bo mnie tak prosił... Chciał zobaczyć, czy już nowy domek na placu zabaw stoi. Stał. Zobaczył i kazał się zanieść do domu.
 
@Ewwson chciałam ci podziękować. Tak długo siedzę z dziećmi w domu i ostatnio znów brak mi sił by pozbierać się i popracować z dzieciakami. Odmienilas to swoim zapytaniem. Wszystko, co dotychczas robiłam przydaje się nie tylko dzieciom, ale też innym. To dla mnie ogromnie budujące. Bardzo Ci dziękuję 🥰
Ojej tak mi miło 😍😍😍, ale to ja dziękuję Kochana, bo jestem w tym temacie deczko zielona i jestem ogromnie wdzięczna za Twoje doświadczenie oraz porady i tipy innych Babyboomerek 😍😍😍 Spędzamy ze sobą teraz dużo czasu w domu i dzięki Wam to nie jest tylko czas spędzony jak zazwyczaj, albo na spacerze, ale to również bardzo rozwijające zabawy, za polecenie którtch ogromnie dziękuję Dziewczyny!!! Kredki i farbki wpisuję na listę prezentową na Święta, bo ostatnio dużo dostała na roczek, niech młoda ma frajdę, że otrzyma od kogoś taki zestaw startowy małego artysty a ja ją będę w tym wspomagać i wspierać jak potrafię😊 Rodzic w domu też umie dziecko mega zainteresować i do tego chciałabym dążyć, żeby zawsze było ciekawie.
 
Wg mnie jak lubi. Mam 6 latka. Chcial chodzić na piłkę. Teraz to jest tragedia. Czasem idzie chętnie czasem nie... czekamy do końca roku na jego ostateczna decyzję...
babyjazz.pl/ciekawe-zajecia-sportowe-dla-dzieci-jakie-z-nich-sa-najpopularniejsze/
Zerknij sobie na przykład na stronę. Możesz poczytać sobie tutaj o zajęciach sportowych i o tym jakieś najpopularniejsze jeśli chodzi o dzieci.
 
Ostatnia edycja:
Tak jeśli to też pomoże w rozwoju moja córka chodzi na hip hop ze szkoły o super występy mają na różne uroczystości teraz będą tańczyć na gali ❤️
 
Nic na siłę. Jeśli dziecko nie chce, to nie wolno go zmuszać, ponieważ efekt będzie odwrotny do zamierzonego. Czasem warto przeczekać rok, albo dłużej i spróbować ponownie.
 
reklama
Do góry