reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zajęcia dodatkowe dla maluchów w Warszawie

tosziba

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Październik 2013
Postów
56
Witajcie drogie mamy
Szukam jakiegoś fajnego miejsca w Warszawie dla 6-letniej córki - jedynaczki. Małą rozpiera energia, uwielbia się różnymi rzeczami zajmować, dlatego myślę o tym by ją gdzieś zapisać. Nie wiem czy może na śpiew, taniec, jakieś kółko sportowe. Prosiłabym Was o rady
 
reklama
Zapraszamy do nowego dwujęzycznego przedszkola Pluszowa Akademia,
prowadzonego metodą M.Montessori. Mieścimy się na warszawskim Ursynowie,
przy ul. Dereniowej 52, blisko stacji metra Imielin.
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 2-5 lat na bezpłatne warsztaty
naukowe, a przyszłe przedszkolaki zapraszamy na bezpłatne zajęcia
edukacyjne dwa razy w tygodniu. Więcej informacji oraz zapisy pod numerem
telefonu: 737 461 830

Zapraszamy również do naszej grupy żłobkowej tworzonej we współpracy z
Wyższą Szkołą Zarządzania Personelem w ramach resortowego programu Maluch
2016. W tym roku czesne wynosi jedynie 800 zł
 
Witajcie drogie mamy
Szukam jakiegoś fajnego miejsca w Warszawie dla 6-letniej córki - jedynaczki. Małą rozpiera energia, uwielbia się różnymi rzeczami zajmować, dlatego myślę o tym by ją gdzieś zapisać. Nie wiem czy może na śpiew, taniec, jakieś kółko sportowe. Prosiłabym Was o rady

No właśnie ja szukam czegoś dla mojego 7-latka. Póki co jeszcze się nie zdecydowałam, gorąca prośba, może ktoś z Was poleciłby mi coś rozwijającego, może coś związanego z komputerami, nowymi technologiami itp? Patrzyłam na oferty wielu szkół i mam mętlik, potrzebuję polecenia. Póki co tylko jednak koleżanka posyła dziecko do STEP IT Academy w Waw, ale to dopiero od września, czyli wtedy kiedy ja chcę zapisać moje, więc wartościowy feedback pojawi się dość późno.
 
Do góry