reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

zajęcia dodatkowe po szkole - co polecacie?

AnnaJagoda

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Rytmika, taniec, wszelkie zajęcia ruchowe na pewno sprawdzą się po wielu godzinach w ławce. :)

reklama

mamaGabisi

Fanka BB :)
Miasto
warszawa
Rozwiązania
0
Rytmika, taniec, wszelkie zajęcia ruchowe na pewno sprawdzą się po wielu godzinach w ławce. :)
Tak, ja bym też chciała, zeby Gabisia miała jakieś zajecia ruchowa poza wfem, ale na razie nich nie chce.
Za to po półkoloniach w splocie artystycznym wybrała tam zajęcia z projektowania mody dla dzieci

Buty-dla-dzieci_com_pl

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
U nas oprócz typowych zajęć ruchowych na w-f,to po szkole staramy się aby atrakcji nie zabrakło,głównie pod względem rozwoju fizycznego,zdolności i zapisaliśmy dziecko na basen,po kilku lekcjach jest bardzo zadowolone i dobrze mu idzie,oby tak dalej:)

Rozwiązania
0
ja polecam wszystko co stawia na maksymalny rozwój naszego dziecka!
wczoraj trafiłam na ToTuJest.pl i znalazłam wiele ofert dodatkowych zajęć.
jest w czym wybierać!

alison_ali

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Moje chłopaki chodzą na piłkę nożną 2 razy w tygodniu i mam wrażenie, że ciągle im mało ;p

Rozwiązania
0
Przede wszystkim należy dobrze wykorzystać pasje dziecka :) - wiadomo, że jeśli czegoś nie lubi lub nie "czuje", to raczej nie ma sensu go do tego przymuszać. Szeroką ofertę warsztatów dodatkowych dla dzieci posiada Studio First Steps - może warto bliżej się im przyjrzeć?

Rozwiązania
0
Ogólnie ja też bardziej skłaniam się do zajęć ruchowych, wydaje mi się, że dla młodszych dzieci lepiej się sprawdzają taneczne zajęcia dla dzieci. Wrocław, ma też wiele propozycji plastycznych zajęć, ale ruch bardziej się przyda moim zdaniem. Szczególnie, że jak się skupią na ruchu to łatwiej w przyszłości będzie je oderwać od monitora czy telewizora.

Rozwiązania
0
Polecam wszelkie zajęcie pobudzające naturalny potencjał i kreatywność dzieci. Zabawy twórcze i edukacyjne w jednym :)
Proponuję zajrzeć na stronę Akademii Nauki: www.akn.pl, to jest naprawdę świetna propozycja :)
Polecam też pobawić się z dzieckiem w domu - to dopiero radość! W internecie można znależć dużo podpowiedzi jak ciekawie i efektywnie spędzić czas z pociechą :)

reklama
Rozwiązania
0
Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach warto zapisać dziecko na jedne zajęcia na przykład z języka obcego a drugie ze sportu , żeby zadbać nie tylko o wiedzę ale również o aktywność fizyczną

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry