reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

zajęcia dodatkowe po szkole - co polecacie?

reklama
Rozwiązania
0
Podoba mi się pomysł z językiem obcym i z zajęciami sportowymi, ale tez uważam, że trzy razy w tygodniu to może być za dużo dla malucha. Trzeba sprawdzić, jak dziecko będzie się z tym czuło i jak sobie będzie radziło z obowiązkami.

MojeKLocki24

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Wszystko zależy od tego jakie generalnie są możliwości zajęć pozaszkolnych w Waszej okolicy. Nasz synek lubi spędzać czas aktywnie, ma wiele energii wiec jego zajęciami są taniec z rytmiką oraz basen :)

Rozwiązania
0
Mieszkam z mężem i córką w Poznaniu i zapisałam małą na balet, który ma raz w tygodniu no i na dodatkowy angielski do takiej szkoły językowej Helen Doron. Prowadzą bardzo ciekawe zajęcia dla dzieci. Na razie nie myślę o trzecich zajęciach dodatkowych, bo chcę żeby mała miała trochę luzu i czas dla siebie, jeszcze jej się zacznie nauka więc na razie niech trochę korzysta z dzieciństwa :)

gabigold

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Właśnie, nie należy przeciążać dzieciaka - sama uczę angielskiego i widzę, że mają trzy razy w tygodniu jakieś zajęcia, nie mają czasu dla siebie i dla kolegów... Co się stało z imprezami, ze wspólnym odkrywaniem świata?

róża01

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Moja córeczka kocha jazdę konną (chyba jak każda dziewczynka w jej wieku). Oczywiście nie kupiliśmy jej konika ;) ale w koło warszawy jest dużo możliwości treningu i nauczenia się jazdy konnej.

Córka koleżanki uczy się gry na fortepianie i baletu co jej też się bardzo spodobało. Myślę ze taniec to dobry sposób jak dziecko już musi siedzieć cały dzień w szkole.

MojeKLocki24

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Jazda konna to też bardzo fajny pomysł na zajęcia pozaszkolne, ale niestety dla tych starszych dzieci i też nie wszędzie dostępne. U nas póki co w dalszym ciągu króluje basen i rytmika z tańcem :)

Halszka_00

Fanka BB :)
Miasto
Londyn
Rozwiązania
0
Moi chłopcy (4 i 3 lata) chodzą na język francuski, fortepian i piłkę nożną.
Powiedzieliśmy im, że w każdej chwili mogą nam powiedzieć, jeśli zajęcia im się nie podobają. Jednak zawsze wracają uśmiechnięci i cieszą się, że potrafią coś nowego, opowiadają co było fajnego na zajęciach. Mają też czas na zabawę w domowym zaciszu czy na placu zabaw z innymi dziećmi, zatem trzeba pamiętać, że dziecko to przede wszystkim dziecko.

reklama

Asteraki

Fanka BB :)
Rozwiązania
8
Ja mam jeszcze trochę czasu, bo mój synek jest mały, ale chcę żeby uczęszczał na zajęcia ze sztuk walki, karate lub kung fu. Obawiam się jednak, że w Europie będzie trudno znaleźć szkołę, która oprócz ciosów uczy całej filozofii jaka jest z nimi związana, a to właśnie na tym najbardziej mi zależy.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry