reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zajęcia dodatkowe w przedszkolu

A co sądzicie o angielskim dla dziecka? Mam zamiar zapisać malucha do profilingua na disney english, bo wygląda to bardzo obiecująco, ale szukam dodatkowych opinii :)
 
reklama
Język przede wszystkim - nasze dziecko jest w przedszkolu językowym. A poza tym? Coś trafiającego w zainteresowania dziecka, co lubi robić. Nie chodzi o to, żeby dziecko robiło coś na siłę. To pozbawione sensu.
 
Moim zdaniem, waryo żeby dziecko chodziło i na zajęcia w przedszkolu ale też na takie poza nim np na angielski. Właśnie tak zrobiła moja przyjaciółka, zapisała córkę do Toddler British Centre i mówi też, ze oprócz tego, że dziecko uczy się to ma też więcej kontaktu z dziećmi, zawiera nowe znajomości i oczywiście rozwija się, to ma dużo zalet
 
Moja córka chodzi na tańce i piłkę i jest bardzo nieszczęśliwa jeśli nie może iść (np. z powodu choroby) :) poznaje dużo nowych dzieciaków, zawsze ma o czym opowiadać :) rozwija się dzięki temu
 
Zajęcia dodatkowe w przedszkolu są bardzo potrzebne dla prawidłowego rozwoju dziecka. Nie wyobrażam sobie, by w placówce do której chodzi moje dziecko nie było teraz rytmiki, angielskiego czy zajęć plastycznych, które pomagają mu rozwijać się ruchowo i intelektualnie. Mój synek chodzi akurat do przedszkola Urwis w Wejherowie i ma też ćwiczenia logopedyczne, które bardzo mu pomogły zacząć wyraźnie mówić :)
 
reklama
Zajęcia w przedszkolu są bardzo potrzebne! Przede wszystkim, żeby dziecko skupiało się rownież od małego na edukacji, a nie samej zabawie. W Urwisie w Wejherowie jest długa lista zajęć jakie przedszkole oferuje w cenie! A do tego kilka zajęć dodatkowych dodatkowo płatnych. Uważam, że to super, że przedszkole stawia na rozwój malucha!
 
Do góry