reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Zajęcia dodatkowe w przedszkolu

Rozwiązania
0
pewnie moja córcia już w przedszkolu uczy się języka angielskiego. A ma tylko cztery latka. Dlatego według mnie warto

reklama
Rozwiązania
0
Powiem wam, że zajęcia dodatkowe w przedszkolu to ważna sprawa, bo jednak dziecko wtedy rozwija się najszybciej :) Mam znajomą, która zdecydowała się na prywatne przedszkole, dokładniej na http://przedszkola-bambino.pl/ :) Dzieci mają bardzo dobra opiekę tam ;)

adam_beatka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
To jest dobry wiek, dobry czas na szukanie i rozwijanie zainteresowań. Daltego moim zdaniem warto zapisywać dziecko na zajęcia dodatkowe, najwyżej jak nie będzie chciało chodzić, to można przecież zrezygnować i nic się nie dzieje :) Nasza pociecha chodzi ma w Wesołych siódemkach warsztaty plastyczne i taneczne, raz uwielbia jedne, a nie znosi drugich, a potem jest na odwrót :D

MojeKLocki24

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Trudno się z tym nie zgodzić, zajęcia dodatkowe w przedszkolu to bardzo fajna sprawa dla każdego dziecka, potem samo wybierze sobie które z tych zajęć najbardziej mu odpowiadają i sprawiają radość. Na pewno taniec i rytmika oraz u nas jest to również angielski.

Rozwiązania
0
ja np. swoją wnuczkę, zapisałam do przedszkola Tequesty w Warszawie, tam są zajęcia takie jak: judgo, zumba, balet, i wiele innych dzieci mają szansę od najmłodszego uczyć się rytmu ;)

Rozwiązania
0
Warto doradzić się znajomych w tej materii. To może być najlepsze możliwe rozwiązanie.

reklama
Rozwiązania
0
Również się zgadzam z mamusiami, które twierdzą, że warto. Mój synek uczy się języka angielskiego i hiszpańskiego, dodatkowo uczęszcza na basen i karate. W Tequeście maluchy mają do wyboru wiele różnych zajęć, córka znajomej wybrała np. lekcje baletu :) W ten sposób maluchy rozwijają swoje pasje i uczą się nowych rzeczy, na pewno przyda im się to w przyszłości

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry