reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

    Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zajęcia dodatkowe w przedszkolu

Krystek99

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Październik 2017
Postów
37
Rozwiązania
0
W sumie w kwestii rozwijania swoich pasji to mozna również zainteresować się graniem na instrumencie, dzieci zazwyczaj lubią takie rzeczy, a może w którymś rozbudzi się właśnie owa pasja? Ja moge podsunąć szkołe muzyczna na Mieszka I-ego w Szczecinie, tą przy Colegium Balticum
 
reklama

ninawieczorem

Aktywna w BB
Dołączył(a)
25 Luty 2017
Postów
75
Rozwiązania
1
A co sądzicie o angielskim dla dziecka? Mam zamiar zapisać malucha do profilingua na disney english, bo wygląda to bardzo obiecująco, ale szukam dodatkowych opinii :)
 

kandras84

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Kwiecień 2019
Postów
19
Rozwiązania
0
Język przede wszystkim - nasze dziecko jest w przedszkolu językowym. A poza tym? Coś trafiającego w zainteresowania dziecka, co lubi robić. Nie chodzi o to, żeby dziecko robiło coś na siłę. To pozbawione sensu.
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry