)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Zajęcia dodatkowe w przedszkolu

Krystek99

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Październik 2017
Postów
37
Rozwiązania
0
W sumie w kwestii rozwijania swoich pasji to mozna również zainteresować się graniem na instrumencie, dzieci zazwyczaj lubią takie rzeczy, a może w którymś rozbudzi się właśnie owa pasja? Ja moge podsunąć szkołe muzyczna na Mieszka I-ego w Szczecinie, tą przy Colegium Balticum
 
reklama

ninawieczorem

Aktywna w BB
Dołączył(a)
25 Luty 2017
Postów
73
Rozwiązania
1
A co sądzicie o angielskim dla dziecka? Mam zamiar zapisać malucha do profilingua na disney english, bo wygląda to bardzo obiecująco, ale szukam dodatkowych opinii :)
 

kandras84

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Kwiecień 2019
Postów
19
Rozwiązania
0
Język przede wszystkim - nasze dziecko jest w przedszkolu językowym. A poza tym? Coś trafiającego w zainteresowania dziecka, co lubi robić. Nie chodzi o to, żeby dziecko robiło coś na siłę. To pozbawione sensu.
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry