reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajecia dodatkowe

reklama
Mój 6 latek jest już w szkole, i na pewno będzie na coś chodził, bo zajęcia w szkole trwają krótko (ok. 12 kończą). Myślę, że pójdzie na angielski i pewnie coś bardziej ruchowego, sportowego. Obciążony specjalnie nie będzie, bo te zajęcia będą w szkole, w czasie świetlicy, i koło 16 i tak będzie wracał do domu i miał luz.

W przedszkolu przez pierwsze dwa lata na nic nie chodził, bo dużo zajęć bardzo ciekawych było podczas zajęć przedszkolnych (był w prywatnym przedszkolu), kończył o 16.30 i był już i tak dość zmęczony. W zeszłym roku chodziliśmy na warsztaty teatralno-plastyczne raz w tygodniu, dobrze się tam bawił.
 
fajnie macie ze sa jakies zajecia dodatkowe w szkole bo u nas nic nie ma dlatego trzeba szukac gdzies dalej
narazie macius chodzi na piłke nozna 2 razy w tyg na cw korekcyje z basenem tez 2 razy w tyg
a Adas zaczoł zajecia z karate tez 2 razy w tyg i moze tez korekcyjna 2 razy w tyg
 
MÓJ 6 latek też obecnie jest w szkole i będzie chodził na basen, piłkę ręczną ( chciałam na nogę, ale szkoła bierze udział w jakimś unijnym programie i mają ręczną) ;-) i jeszcze chciałabym aby należał do harcerstwa ;-)i tak jak u margot,mój tez te zajęcia będzie miał w czasie godzin w świetlicy, do której uczęszcza w godz.7.00-15.30... :-) to są 3 zajęcia wybrane, za jego zgoda ale przeze mnie dla niego, ewentualnie jak jeszcze będzie coś co sam sobie wybierze właśnie w czasie pobytu w świetlicy to zobaczymy....

a w przedszkolu przez jaki czas chodził raz tygodniu na piłkę nożną.... .... ;-)
 
U nas w przedszkolu jest tyle zajęć, że już na nic dziecka nie prowadzaliśmy. W ciągu dnia wystarczająco się nabawiło, napracowało i zmęczyło :). Popołudnia zostawiamy na aktywności rodzinne :)
 
ja tak samo, a w przedszkolu też prócz rytmiki chodzi tylko na gimnastykę, bo reszta zajęć jest o 15.30, a o 15 ją odbieramy póki co... A tak to jakieś sale zabaw, kolorado -na tym etapie wystarczy chyba, choć chcemy się wybrać na jakieś warsztaty rodzinne, np. lepienia z gliny ;p
 
Mój synek w przedszkolu ma angielski i rytmikę. Od miesiąca chodzi po przedszkolu dwa razy w tygodniu na trening piłki nożnej dla 4-7 latków i bardzo mu sie to podoba. Ja biorę młodszego synka i kibicujemy mu. Zajęcia te wybrał sobie sam, bo jego dwaj koledzy chodzili.
 
Ciekawe, nie słyszałam jeszcze o takich :)

moja by chciałą na angileski jeszcze chodzić (już chodzi na tańce i gimnastykę), ale naprawdę mnie teraz nie stać i musiałabym ją później odbierać -dodatkowy koszt
:(
 
reklama
a ja zapisąłm Gabisię na letnie zajęcia w szkole vinci, koleżanka tam chodzi i zachwalała, więc wypróbujemy i może we wrześniu zapiszemy. Oferta wakacyjna jest bardzo spoko 400 zł za cały tydzień od 8 do 17, w tym wyjścia w różne miejsca.
 
Do góry