reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

ZAJĘCIA DODATKOWE

Jeśli chodzi o zajęcia oferowane przez przedszkole to mój synek chodzi na angielski. Dodatkowo zapisałam go jeszcze na zajęcia do szkoły gotowania Little Chef i jestem w szoku, że tak bardzo spodobało mu się gotowanie ;)
 
reklama
Tak to prawda teraz również na "prowincji" można znaleźć ciekawe zajęcia dla dzieci. Trzeb tylko dobrze poszukać i odwiedzić domu kultury.
 
myśleliśmy z mężem , żeby zapisać dziecko na naukę języka angielskiego dla dzieci. co o tym sądzicie? Ania ma 1,5 roku, znajomi twierdzą, że już można. było by to dobre rozwiązanie, bo miesiąc temu urodziłam Marcinka i nie ukrywam, że łatwo nie jest przy dwojce, a tak to Anusia miałaby ciekawe zajęcie dodatkowe ;)
 
Do góry