reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zajęcia i wyjazdy dla rodziców z torunia i ich dzieci

Dołączył(a)
18 Styczeń 2008
Postów
1
ZAPRASZAM 8 RODZICÓW I 8 DZIECI W WIEKU OD 1,5 ROKU DO 3 LAT, MIESZKAJĄCYCH NA TERENIE MIASTA TORUNIA DO UCZESTNICTWA W INICJATYWIE SPOŁECZNEJ „SZCZĘŚLIWE DZIECKO, SZCZĘŚLIWY RODZIC”. PROJEKT DOFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW PROGRAMU OPERACYJNEGO FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH.

H A R M O N O G R A M SPOTKAŃ - 2009 ROK
(ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W WEEKENDY I DNI WOLNE OD PRACY)


LIPIEC 1 SPOTKANIE: spotkanie organizacyjne
LIPIEC 2 SPOTKANIE: 3 –dniowy wyjazd integracyjny dla rodziców i ich dzieci do Juraty (zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie, transport oraz zajęcia warsztatowe)

SIERPIEŃ 3 SPOTKANIE: jednodniowy wyjazd do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku - Myślęcinek koło Bydgoszczy (zapewniamy transport oraz karnety i bilety wstępu zarówno dla rodzica jak i dziecka)
SIERPIEŃ 4 SPOTKANIE: Warsztaty- zajęcia ogólnorozwojowe dla dziećmi część I – Klub Malucha w Toruniu

WRZESIEŃ 5 SPOTKANIE: Wyjazd do zoo w Płocku (zapewniamy transport oraz bilety wstępu oraz zorganizowane zajęcia dydaktyczne )
WRZESIEŃ 6 SPOTKANIE: Warsztaty- zajęcia ogólnorozwojowe dla dziećmi część II – Klub Malucha w Toruniu

PAŹDZIERNIK 7 SPOTKANIE: Zajęcia na basenie znajdującym się przy Przedszkolu ”Bajka” w Bydgoszczy (zapewniamy transport oraz bilety wstępu zarówno dla rodzica jak i dziecka)
PAŹDZIERNIK 8 SPOTKANIE: Warsztaty- zajęcia ogólnorozwojowe dla dziećmi część III– Klub Malucha w Toruniu

LISTOPAD 9 SPOTKANIE: wyjście do Baju Pomorskiego lub Teatru Lalek „Zaczarowany Świat” w Toruniu (zapewniamy bilety wstępu zarówno dla rodzica jak i dziecka)
LISTOPAD 10 SPOTKANIE: Warsztaty- zajęcia ogólnorozwojowe dla dziećmi część IV – Klub Malucha w Toruniu

GRUDZIEŃ 11 SPOTKANIE: Warsztaty- zajęcia ogólnorozwojowe dla dziećmi część V – Klub Malucha w Toruniu
GRUDZIEŃ 12 SPOTKANIE: Uroczyste podsumowanie projektu – Klub Malucha w Toruniu

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZĘ O KONTAKT NA ADRES asiawrzes@wp.pl
PODSTAWOWYM KRYTERIUM PODCZAS NABORU DO PROJEKTU JEST MIEJSCE ZAMIESZKANIA ORAZ WIEK DZIECKA. PREFEROWANI SĄ RODZICE PRACUJĄCY.
REKRUTACJA DO PROJEKTU W DNIACH 01-05.07.2009. DECZDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

Celem ogólnym projektu jest stworzenie grupy wsparcia rodziców. Projektu ma za zadanie także pogodzenie indywidualnych potrzeb osób wychowujących dzieci z rolą dobrego rodzica. Wartością dodaną będzie stworzenie grupy zabawowej dzieci w podobnym przedziale wiekowym, stymulowanie ich rozwoju oraz wprowadzenie w grupę. Udział w projekcie jest bezpłatny.
 
reklama
Do góry