reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajecia pozaprzedszkolne

sylwia.wk

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
14 Wrzesień 2005
Postów
130
co o tym sadzicie?
5godz dziennie,bez wyżywienia, w grupie sa dzieci od 3 do 5 lat!
 
reklama
Czy jest to "coś" co ma zastępować bezpłatne minimum przedszkolne? Gdzie dzieci przebywają i co robia w tym czasie?
 
proponowala mi to dyrektor przedszkola. platne jest ale ile dokladnie niewiem. wycieczek niema tylko zabawa w sumie nauki tez zbyt niema.
 
no to dziwne. Wiem, że są przedszkola, gdzie są grupy 5 godzinne. U nas kosztuje to około 75 złoty, ale jest też wyżywienie (dodatkowo płatne). No i jak nie ma nauki to nie bardzo rozumiem o co chodzi. Przeciez planują obowiązek szkolny dla 5 latków.
 
Jakoś mi sie to nie widzi, ale nie wiem dokładnie czy jest to cos, co u mnie we Wrocławiu tez spotkałam - czyli coś w rodzaju "przechowalni". Bez wyżywienia, mieszane gruoy - bez żadnej nauki - hmmm :( Niby obowiązek szkolny od zerówki, ale nawet w przedszkolu dzieci poznaja juz kilka cyfr, literek itp.. wiec jest to już cos. A to co opisałas w paru słowach, no nie wiem - może napisz cos więcej - pomyślimy :)

Pozdrawiam !
 
rozmawialam z tesciowa pracuje w przedszkolu ale w krakowie i oni tez tak maja. ona to nazywa przechowalnia dzieci. ponoc bez sensu. u nich przynajmniej w krakowie jak zostaje ze zwyklych grup przedszkolnych jedzenie daja tym z przyprzedszkolnej grupy a w wieliczce wogole.
 
Do góry