reklama
  1. Czy są tu jakieś listopadowe maleństwa? A czy mamusiu zrobiłaś już pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.12 czekamy na listopadowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

zajęcia pozaszkolne

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez patrycja017, 27 Listopad 2017.

1. patrycja017

patrycja017

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć wszystkim mamom! Mam pytanie, czy posyłacie Wasze dzieci na zajęcia poza przedszkolem?Jeśli tak, to jakie? Ja dowiedziałam się przedwczoraj, że w Częstochowie otwiera się szkoła Branobrain i na pewno chce iść na zajęcia pokazowe. Co o tym sądzicie? Z tego co czytałam, prowadzą oni zajęcia, które skupiaja sie na całościowym rozwoju mózgu dziecka. Możecie sprawdzić na ich profilu na fb. Jakie jeszcze zajęcia polecacie?

• Nie lubię tego Nie lubię tego x 2
    • Lista
  2. asmi21

asmi21 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    2
    Witaj!
    Mój 6 latek pod września chodzi na taekwondo i jest bardzo zadowolony. Miał już egzamin na pierwszy pas, a teraz chce startować w swoich pierwszych zawodach. W zeszłym rok i chodził na tańce.Córkę przez dwa lata chodziła ms tańce. Choć w tym roku już nie chce, więc nic na siłę. Tak to wygląda u nas.

3. reklama
  4. chances

chances Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ostatnia edycja: 8 Grudzień 2017
  5. igapiotrwska

igapiotrwska

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Też jestem z Częstochowy. Kiedy będa te zajęcia pokazowe? Czy juz przegapiłam?

6. patrycja017

patrycja017

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jeszcze ich nie bylo, na instagramie i fb jest informacja, że więcej infromacji o tych lekcjach pokazowych będzie podane niedługo :)

7. Krystek99

Krystek99 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A w Szczecinie na mieszka I jest Artyz, polecam, ciekawa szkoła muzyczna :)

8. MojeKLocki24

MojeKLocki24 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas jako zajęcia pozaszkolne jest basen i piłka nożna, syn jest bardzo aktywny i właśnie dzięki temu może w znacznej części spożytkować swoją energię co mnie cieszy :) Warto zapisać dziecko także na język obcy, np: angielski.

9. patrycja017

patrycja017

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Byłam z synem na tych zajęciach dodatkowych w Brainobrain i chyba to będzie mój wybór. Syn gra w piłkę, więc ruchu ma wiele, dlatego chciałam znaleźć coś, co będzie rozwijało również jego umysł równiez poza szkołą. Zajęcia w Brainobrain były ciekawe, kreatywne, fajne metody nauki, dzięki którym dzieci bardziej czują, że sie bawią niż że się uczą. Polecam wszystkim!!

10. reklama
  11. renater

renater

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Córka chodzi na stałe na zajęcia taneczne, co uwielbia. a raz na jakiś czas, ze względu na to ze jest fanką masterchefa junior, wysyłam ją na warsztaty kulinarne w Kids' Kitchen w Katowicach. Jest nimi zachwycona i po pierwszych zapowiedziała, że na pewno się zgłosi do nastęþnej edycji MCJ :D

12. zielinskakasia

zielinskakasia Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja córka zawsze lubiła rysować, więc zapisałam ją na takie artystyczne zajęcia do domu kultury na osiedlu na początek i jest zachwycona. Mama z Poznania :)

Poleć forum