reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajęcia sportowe dla ciężarnych..

Starszną mam ochotę wybrać się na basen, nawet nie żeby tam nie wiadomo jak pływać ale się trochę w wodzie poruszać... Poczekam chyba jednak do 2 marca i zapytam lekarza...
 
reklama
Margolis ja od jakiegoś czasu też myślę o basenie w łaśnie po to żeby trochę się poruszać!
Trochę obawiam się jednak jakiejś infekcji itp. wiesz jak to jest na takich basenach.
23 lutego czyli w najbliższy czwartek zapytam mojego gina co on na ten temat myśli! :)
 
J anie pytam,bo wiem,że skoro mam skłonności do grzybicy a niestety mam,to powinnam teraz unikać basenów,a baaaaardzo szkoda,bo to najlepsza forma relaksu i wysiłku fizycznego.
 
No a ja nadal musze czekac... Powinnam nadal sie oszczedzac. No ale tak to bywa. Nastepna wizyta u gina bedzie w 16tc. Ciekawa jestem, czy cos sie zmieni....
 
Joaś!! Pewnie, że się zmieni ale na lepsze!! U mnie z infekcjami różnie bywało ale parę miesięcy temu chodziłam na basen i nic mi ne było. Zobaczę, może jutro zadzwonię do gina i się zapytam bo plecy mi dokuczają.
 
Margolis pisze:
Joaś!! Pewnie, że się zmieni ale na lepsze!! U mnie z infekcjami różnie bywało ale parę miesięcy temu chodziłam na basen i nic mi ne było. Zobaczę, może jutro zadzwonię do gina i się zapytam bo plecy mi dokuczają.

Margolis u nas w Mediconcepcie na zlecenie gina dobierają masaże- na miejscu jest rehabilitant, widziałam dużo kobiet w ciaży korzysta. A juz wybrałaś gina?
 
Po tym co się ostatnio naczytałam o dyrekcyjnej i usłyszałam od koleżanek co tam rodziły to rozważam szpital w Wałbrzychu.
Za daleko by mi było jeździc do Wrocka na masaże. Na razie zatrudniam męża. W ostatnim Moim dziecku był artykuł o masażach w ciąży. Polecam
 
Wczoraj ćwiczyłam jogę z książki joga na czas ciąży i poczułam się super a spałam ja dziecko! Chyba będę kontynuowała. zobaczymy na jak długo energii mi starczy!! ;) a tak w ogóle ksiązka jest super i niedroga ok 16zł. Gorąco polecam! :)
 
Ja wczoraj także troszkę sie porozciągałam,ale tak delikantnie ;)
Muszę sie ruszać ze względu na to,że po tym gipsie jak zaczęłam chodzić to porobily się zakwasy ::)
Więc staram sie od kilku dni troszkę ćwiczyć,ale tak z umiarem ;)
 
reklama
Z tego co się naczytałam w tej książce wynika, że w I trymestrze trzeba bardzo ostrożnie z ćwiczeniami. :)
 
Do góry