reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajęcia sportowe dla ciężarnych..

Margolis właśnie dlatego ja się narazie powstrzymuje od wszelkich ćwiczeń, lepiej poczekać !
 
reklama
Pytałam dzisiaj gina o basen. Powiedział że spokojnie mogę chodzić na basen, ale ustrzegł mnie że kobiety w ciąży są bardziej podatne na infekcje więc muszę się liczyć że np mogę się zarazić grzybicą, ale jeżeli tak by sie stało to nic takiego bo można ją wyleczyć ale wtedy trzeba zrezygnować z basenu. Wiec chyba się przejdę trochę się poruszam!! ;) :) ;) :)
 
Margolis pisze:
Z tego co się naczytałam w tej książce wynika, że w I trymestrze trzeba bardzo ostrożnie z ćwiczeniami.  :)

możliwe te kobietki, któe widziałam miały juz większe brzuszki- napewno II trymestr
 
Witajcie
Pytałam się mojego lekarza o basen i powiedział, żeby absolutnie nie wybierać basenu niechlorowanego, bo można złapać np. rzęsistka, chlamydią albo inne paskudztwo, a to o wiele gorsze od grzybicy
 
Mała_mi dobrze że powiedziałaś, więc trzeba się nad tym zastanowić. Ale z drugiej strony są baseny z niechlorowaną wodą?? Wydaje mi się że teraz to raczej rzadkość!!
 
mych12 wydaje mi się ze te niechlorowane to niektóre aquaparki, ale na 100% pewna nie jestem.
 
A ja mam zgodę na basen ale tylko w celu popluskania się, bo pływać raczej nie powinnam. Może za tydzień lub dwa się wybiorę.
 
Dziewczyny cały czas szukam na necie DVD z ćwiczeuiami dla ciężarnych. Nie umiem nic takiego znaleźć! a książki mnie nie interesują! czy nie spotkałyście sie moze z czymś takim???
 
reklama
Ja tylko kojarzę ćwiczenia Cindy Crowford, ale takie dla odzyskania formy po porodzie :)
Ale może ona ma też coś o ćwiczeniach w ciąży...
 
Do góry